
Картоплекопалка вібраційна велика однорядна Bomet
42 000 ₴
- В наявності
- +380 (99) 184-84-56
Картоплекопалка вібраційна велика однорядна Bomet
Картоплекопалка вібраційна велика однорядна Bomet
Картоплекопалка вібраційна Bomet ідеально підходить для невеликих ділянок з легкими та середньо ущільненими ґрунтами. Він не тільки ефективний для збирання картоплі, але також підходить для збору інших коренеплодів аналогічних розмірів, таких як буряк, цибуля і великий часник.
Цей копач дозволяє швидко збирати врожай, залишаючи овочі максимально чистими завдяки автоматичному видаленню ґрунту з вібраційних сит, що працюють у протилежних напрямках.
Ключовими перевагами даної моделі є її простота у використанні та обслуговуванні, а також легкість конструкції.
Два дискових ножі з регульованою висотою зрізають стебла, а подвійний сошник підрізає гряди, перенаправляючи їх на вібраційний сит. Вібрація сит, які рухаються у протилежних напрямках, видаляє ґрунт і укладає бульби у вузький ряд збоку від напрямку руху машини. Це забезпечує плавну роботу і полегшує процес збирання картоплі, при цьому конструкція копача зводить до мінімуму пошкодження бульб.
Агрегат здатний виводити на поверхню максимальну кількість бульб. Ширина захвату становить 60 см, що дозволяє захоплювати всі бульби навіть з-під великих кущів.
Однією з переваг даного копача є те, що картопля викидається набік, а не назад, що запобігає пошкодженню плодів колесами трактора під час обробки наступного ряду.
Особливості однорядного вібраційного картоплекопача:
1. Викид картоплі здійснюється набік.
2. Максимальне підняття бульб на поверхню ґрунту.
3. Низький рівень пошкодження бульб.
4. Ефективне видалення ґрунту завдяки вібрації.
5. Проста конструкція.
6. Легкість в експлуатації та обслуговуванні.
Технічні характеристики однорядного вібраційного картоплекопача:
- Глибина викопування: 20 см
- Кількість рядів підкопування: 1
- Продуктивність: 0,2-0,4 га/год
- Робоча швидкість: 8 км/год
- Швидкість обертання ВВП: 540 об/хв
- Ширина захвату: 62,5 - 70 см
- Габаритні розміри: висота 1150 мм, довжина 1500 мм, ширина 1700 мм
- Вага: 220 кг
- Мінімальна потужність трактора: 24 к.с.
| Марка: | Bomet UA КП |
| Тип товару: | Картоплекопалка однорядна |
| Необхідна потужність трактора: | 24 к.с. |
| Кількість рядів підкопування: | 1 |
| Продуктивність : | 02-04 га/год |
| Глибина викопування: | до 20 см |
| Ширина активного ножа: | 62,5 - 70 см |
| Країна виробник: | Польща |
| Транспортерна швидкіть: | 8 км/год |
| Швидкість обертання ВВП: | 540 об/хв |
"Все навісне" - професійно орієнтований сайт із продажу сільськогосподарської техніки та навісного обладнання. Як офіційні представники заводу-виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку та навісне обладнання доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати та додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта тощо) ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю і професійно дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Телефонуйте та отримайте найповнішу інформацію та купуйте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам урожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації чи технічних характеристиках, що можливо у зв'язку зі змінами у виробника. Усі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bomet |
| Країна виробник | Польща |
| Швидкість обертання ВОМ | 540 об/хв |
| Кількість рядів підкопування | 1 |
| Ширина захвату ножа | 70 см |
| Продуктивність | 0.4 га/год |
| Глибина викопування | 20 см |
| Бічні диски | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Маса | 220 кг |
- Ціна: 42 000 ₴



