
Часникомасажалка для мототрактора ЧСН-4 (3т)
28 900 ₴
- В наявності
- Код: ЧСН-4 (3т)
- +380 (99) 184-84-56
Часникомасажалка для мототрактора ЧСН-4 (3т)
Часникомасажалка ЧСН-4 (3 т) агрегатується з мототракторами потужністю від 12 к. с. Ґрунт вимагає підготовки. Сажал для часнику ЧСН-4 (3 т) призначається для висаджування часнику та навіть цибулі в чотири ряди з розмірами зубчиків від 15 до 25 міліметрів. Конструкція зроблена в такий спосіб, що метод подавання зубчиків ланцюговий і приводиться в дію ґрунтовицями. Також у конструкції використовуються змінні ложечки, діаметром 23 мм і 26 мм, які входять до комплекту.
Часнико-косажалка для мототрактора, її особливості:
- чотири бункери по 7 літрів дають змогу довгий час проводити посадку без заправлення;
- натяжний механізм ланцюга допомагає безперервно робити посадку часнику;
- сіяч для часнику має 2 змінні ложечки;
- крок висаджування можна регулювати від 80-100-120 мм.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Потреба в потужності трактора | 12 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 685 мм |
| Ширина | 1550 мм |
| Висота | 890 мм |
| Маса | 94 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 94 |
| Габаритні розміри: | 890*685*1550 |
| Ширина міжрядь, мм | 200 |
| Глибина посадки, мм | 30-100 |
| Крок посадки в ряду, мм | 80, 100, 120 |
| Об'єм бункера, л | 7 |
| Діаметр ложечки, мм | 23, 26 |
| Конструкція причіпного сайту: | 3 точки |
- Ціна: 28 900 ₴


