
Подрібнювач гілок під двигун РМ-80Д
42 000 ₴
- В наявності
- Код: РМ-80Д
- +380 (99) 184-84-56
Подрібнювач гілок під двигун РМ-80Д
Усі деталі рубільної машини виготовляються конвеєром на нашому підприємстві, у виробництві не використовуються дорогі лакофарбові технології та яскраві не потрібні наклейки (які приваблюють, тішать очі, але досконало не впливають на функціональну роботу рубільної машини) дає змогу формувати доступні ціни та економити ваші гроші.
| Максимально допустима робота машини із заготовкою діаметром | м'яка деревина до 80 мм; тверда деревина до 60 мм. |
| Довжина дров на виході | 80 до 170 мм. |
| Продуктивність агрегату | 5 м³ гілок на годину |
| Вага | 140 кг |
Сфери застосування гіткоподрібнювача
- У комунальному господарстві — використовується для подрібнення деревних відходів
у сфері конструкцій територій з озелененням. - Для дорожніх служб — застосовується для утилізації зрізаних гілок дерев
під час розчищення доріг, біля обчин доріг. - У лісофарбових господарствах — для обслуговування території прилеглих
парків, а також лісових масивів. - У сільському господарстві — під час прибирання садів і зелених насаджень.
- У будівництві — для очищення будівельних майданчиків під забудову.
Конструкція подрібнювача гілок (рубільної машини)
Рубільний блок — виготовлений за спеціальною технологією спрямованою на розподіл навантаження на всі елементи конструкції з використанням якісних, високоточних деталей і середньої серії підшипників, дає можливість передавати необхідний крутний момент, а також силу на ножі, чим забезпечує ефективну рубку та продовжує термін експлуатації машини (корпус виготовляється зі сталі 20 мм, застосовуються закриті, середньої серії підшипники, редуктор складається із шестернів, виготовлених зі сталі 45, які пройшли термооброблення).
Ножі — виготовлені за спеціальною технологією подвійного заточування з використанням спеціальної сталі 65 Г і пройшли термічне оброблення, що забезпечує високий ресурс і ефективну роботу ножів.
Конструкція кріплення та використання високоміцних болтів (виготовлених зі спеціальної сталі після термічної обробки) дає можливість жорсткого, точного кріплення ножів до робочих валів, а також легко демонтажу для їх обслуговування або заміни.
Вхідний бункер — жорстка та правильна конструкція бункера дає можливість безпечної та легкої роботи з будь-якими типами заготівок, посилення вхідної горловини куточком, виготовлення всього бункера з металу 2 мм забезпечує стійкість до суттєвих навантаженням і механічним ушкодженням.
Бункер фасування готових дров — забезпечує безпечне, зручне фасування подрібненої деревини в мішки для сушіння та подальшого використання як палива, конструкція з металу 2 мм дає можливість надійної роботи.
За Вашим бажанням ми можемо додатково встановити двигуни моделі "SADKO", GE - 390 (13 к.с.), бензиновий двигун фірми "WEIMA" 190F (16 к.с.), або будь які за вашим бажанням. Ціну двигуна уточнюйте у менеджера.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 80 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1530 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Висота | 1290 мм |
| Вага | 140 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Причіпний |
| Діаметр деревини | м'яка до 8 см., тверда до 6 см. |
| Агрегатується з: | електричним, дизельним, бензиновим двигуном |
| Продуктивність | 5 м3/год |
- Ціна: 42 000 ₴


