Косарка роторна КР-04
Косарка роторна навісна використовується при скошуванні на зелену масу і на сіно різних видів трав, як сіяних, так і природного виростання. Забезпечує високу якість і чистоту скошування. Без розкидання та пропусків по сторонах, укладає скошену трав'яну масу у валок. Застосовується переважно на рівнинних ділянках. Швидкість руху 6-10 км/год. Ремінний привод виконує також запобіжну функцію: під час попадання в ножі косарки дрота або каменя пас пробуксовує і запобігає зламу косарки.
Купити косарку роторну навісну можна по всій території України через наших офіційних представників, або замовити у офіційному інтернет-магазині (див. вище). На дане навісне обладнання дається гарантійний строк експлуатації 1 рік.
Основные
Производитель ДТЗ
Страна производитель Украина
Ширина захвата 810.0 (мм)
Потребность в мощности трактора 12.0 - 24.0 (л.с.)
Габаритные размеры
Длина 1720.0 (мм)
Ширина 550.0 (мм)
Высота 520.0 (мм)
Масса 55.0 (кг)
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДТЗ |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 810 мм |
| Потребность в мощности трактора | 12 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1720 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Высота | 520 мм |
| Масса | 55 кг |
- Цена: 10 800 ₴





