Мотоцикл SPARK SP 250D-7
Характеристики мотоцикла SPARK SP250D-7
Основні параметри
|
Тип мотоцикла |
Позашляховий (ендуро) універсальний |
|
|
Максимальна швидкість, км/год |
110 |
|
|
Вантажопідйомність, кг |
150 |
|
|
Объем топливного бака, л |
13 |
|
|
Тип топлива |
бензин с октановым числом не ниже 92 |
|
|
Средний расход топлива, л/100 км |
2.9 |
|
|
Напряжение бортовой электросети, В |
12 |
|
|
Генератор, (напряжение, В) / (мощность, Вт) |
14 / 85 |
|
|
Аккумуляторная батарея - тип, емкость, Ач |
Кислотно-свинцова, 5 |
|
| Висота по сидінню водія, мм | 870 | |
|
Колесная база, мм |
1415 |
|
|
Конструкционная масса, кг |
130 |
|
|
Габаритные размеры, (ДхШхВ) мм |
|
Двигатель
| Модель мотоцикла / категория | SP250D-7 / L3 |
|
Модель двигателя |
ZS172FMM-5 (PR250) |
|
Тип |
з верхнім розташуванням клапанів карбюраторний |
|
Робочий объем двигателя, см3 |
249 |
|
Номинальная мощность, кВт (л.с.) |
14 (18) |
|
Максимальные обороты коленчатого вала двигателя, об/мин |
7500 |
|
Максимальний крутний момент, Нм |
13.0/5500 |
|
Запалювання |
CDI |
|
Система охлаждения |
повітряне охолодження |
|
Тип КПП |
Механічна 5-ступінчаста, послідовна (схема 1-0-2-3-4-5) |
Шасси
|
Привод заднего колеса |
ланцюгова передача 14/40 відкрита |
|
Тип переднього гальма |
дисковий гидравличний |
|
Тип заднього гальма |
дисковий гидравличний |
|
Гальмівна рідина |
DOT 3, DOT 4 |
|
Розмір шин: передня/задня |
90/90-21/120/90-18 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас мотоцикла | Кросовий |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 245 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 13 л |
| Витрата палива | 2.8 |
| Система запуску | Електростартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 110 км/год |
| Вага | 130 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 18 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2070 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 790 мм |
- Ціна: 63 400 ₴










