Мотоцикл SPARK SP 200R-32
Характеристики мотоцикла SPARK SP200R-32
Основні параметри
|
Тип мотоцикла |
двомісний, універсальний |
|
Максимальна швидкість, км/год |
95 |
|
Вантажопідйомність, кг |
150 |
|
Объем топливного бака, л |
12,5 |
|
Тип топлива |
бензин с октановым числом не ниже 92 |
|
Середній расход палива, л/100 км |
2.8 |
|
Напруга бортовой электросети, В |
12 |
|
Генератор, (напруга, В) / (потужність, Вт) |
14 / 85 |
|
Аккумуляторная батарея - тип, емкость, Ач |
5 |
|
Колісна база, мм |
1350 |
|
Конструкційна маса, кг |
120 |
|
Габаритні розміри, (ДхШхВ) мм |
2010х790х1100 |
Двигатель
| Модель мотоцикла / категорія | SP200R-32 / L3 |
|
Модель двигуна |
163FML |
|
Тип |
з верхнім розташуванням клапанів карбюраторний |
|
Робочий обєм двигуна, см3 |
193 |
|
Номинальна потужність, кВт (л.с.) |
11,0 (14,9) |
|
Максимальні оберті колінчатого валу двигуна, об/мин |
7500 |
|
Максимальний крутний момент, Нм |
13.0/5500 |
|
Запалювання |
CDI |
|
Система охолоджування |
повітряне охолодження |
|
Тип КПП |
Механічна 5-ступінчаста последовна (схема 1-0-2-3-4-5) |
Шасі
|
Привід заднего колеса |
ланцюгова передача 14/40 відкрита |
|
Тип переднього гальма |
дисковий гидравличний |
|
Тип заднього гальма |
барабанне механічне |
|
Гальмівна рідина |
DOT 3, DOT 4 |
|
Розмір шин: передня/задня |
90/90-17 / 120/80-17 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас мотоцикла | Класик |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 193 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 12.5 л |
| Витрата палива | 2.8 |
| Система запуску | Електростартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 95 км/год |
| Вага | 120 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 15 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2010 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Висота | 1100 мм |
- Ціна: 48 620 ₴










