Мотоцикл SP125C-2AM
Особливості мотоцикла SPARK SP125С-2AM
• Класичне компонування. Традиційний елегантний і водночас практичний зовнішній вигляд.
• Паливний бак обтічної мигдалевої форми вміщає 11 літрів бензину.
• Класична чорна кругла фара, з LED лампою, дальнє/ближнє світло, підсвічування.
• Великий практичний, добре помітний з усіх боків задній ліхтар в окремому корпусі: сигнали гальма, габарит, освітлення номерного знака.
• Бічні світловідбивачі на передній вилці, задній світловідбивач на крилі, світловідбивачі на кофрі — для гарантування безпеки під час руху та на стоянці темної пори.
• Передні та задні покажчики поворотів на гнучких кріпленнях (травмобезпечні, не заважають і не відламуються під час удару).
• Вся оптика сертифікована за євростандартом.
• Комбінована панель приладів: класичні круглі стрільцеві спідометр і тахометр, лічильники пробігу — загального та добового, номер увімкненого передавання, індикатори вмикання покажчиків повороту.
• Зручні напівм'які антифрикційні ручки керма (забезпечують надійне захоплення керма та комфорт під час тривалих поїздок).
• Сучасні регульовані дзеркала з гарним оглядом уперед і назад.
• Протиугінний замок керма та кришка паливного бака із замком — захист від сторонніх осіб.
• Зручне напівжорстке дворівневе сидіння (дає водієві змогу добре відчувати положення мотоцикла).
• Сидіння пасажира — повної довжини (зручно під час тривалих поїздок).
• Зручний задний багажник одночасно слугує ручками для пасажира.
• Пластиковий кофр на задньому багажнику.
• Складані підніжки водія не заважають під час перекочування мотоцикла вручну.
• Підніжки пасажира — платформного типу з гумовими антифрикційними накладками.
• Велика захисна рама (дуги) чорного кольору гарантує безпеку водія та збереження мотоцикла в разі падіння.
• Двигун 1P53FMI, об'єм 124 куб.см, потужність 6,2 кВт (8,4 к.с.)
• Віконце для візуального контролю рівня оливи в картері.
• Додатковий змінний паливний фільтр — продовжує термін експлуатації двигуна.
• Механічна 4-ступенева кругова (-0-1-2-3-4-) коробка передач, двоплечий важіль перемикання КПП із «п'ятою».
• Ланцюгове передавання відкритого типу із захисним щитком і зручним регулюванням натягу ланцюга — стан ланцюга завжди під контролем.
• Циліндричний глушник і захисна накладка на глушнику — чорного кольору.
• Сучасні легкосплавні диски чорного кольору з п'ятьма спицями типу «коса зірка» забезпечують гарні характеристики розгону та гальмування.
• Червона смужка на дисках надає колесам додаткової привабливості.
• Передні шини розміром 2.50-17, задні шини розміром 2.75-17. Універсальний протектор «асфальт/ґрунт» — гарна динаміка на асфальті та гарна прохідність на ґрунтовій дорозі.
• Передні гальма - дискові, задні - барабанні, дуже надійні, мають довгий термін експлуатації.
• Два пружинно-оливні задні амортизатори з регулюванням жорсткості та з пружинами зі змінним кроком навивки — забезпечують високу плавність ходу та комфорт під час руху на будь-яких дорогах.
• Широкий і довгий передній щиток із міцного пластику надійно захищає мотоцикл від бруду.
• Довге пластикове заднє крило з кріпленнями для заднього ліхтаря та для встановлення номерного знака — надійно захищає пасажира та водія від бризок бруду з заднього колеса.
• Захисна гумова гофра на штоках передньої вилки — захищає стійки вилки від бруду та покращує зовнішній вигляд.
• Зручна центральна та бічна відкидні стійки — швидко та надійно фіксують мотоцикл під час стоянки.
Мотоцикл Spark SP125C-2AM
| *ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Тип мотоцикла | Дорожній легкий |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 120 |
| Максимальна швидкість, км/год | 85 |
| Кількість місць | Двомісний |
| Вантажопідйомність, кг | 150 |
| Об'єм паливного бака, л. | 11 |
| Номінальна витрата палива, л/100 км | 2,8 |
| Висота по сидінню водія, мм | 780 |
| Колісна база, мм | 1200 |
| Конструкційна маса, кг | 85 |
| *ЕРГОНОМИКА | |
| Приладова панель | Роздільна. Механічні спідометр і тахометр, індикація: номер передачі, дальнє світло, повороти |
| Передня оптика | Фара кругла з LED-лампою, покажчики поворотів з лампами LED |
| Задня оптика | Фара овальна з LED-лампою, покажчики поворотів з лампами LED |
| Протиугінна сигналізація | Немає |
| Сидіння | Спортивного типу, напівжорстке, дворівневе, повної довжини |
| Блокування повороту керма | Замок на стійці керма |
| Блокування замка запалювання | Немає |
| Задній багажник | Повнорозмірний |
| Кофр для мотошолома | Не швидкознімний |
| Комплект інструменту (зип) | Стандартний |
| Захистна накладка на глушнику | Фарбована |
| Захистна накладка на випускній трубі | Немає |
| Дуги безпеки | Фарбовані чорні |
| Захист ніг пасажира | Немає |
| Підніжки водія | Невідкидні |
| Підніжки пасажира | Платформного типу з протиковзною накладкою |
| Додатково | |
| *ДВИГУН | |
| Модель двигуна | 1P52FMI |
| Номінальна потужність, кВт (к.с.) | 5,5 / 7,5 |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний, з верхнім розташуванням клапанів |
| Тип палива | Бензин з октановим числом не нижче 92 |
| Тип охолодження | Повітряне охолодження |
| Діаметр циліндра, хід поршня, мм | 52,4*55,5 |
| Максимальні оберти колінчастого валу, об/хв | 7500 |
| Кількість і розташування клапанів | 2, верхнє |
| Розташування розподільного вала | Верхнє |
| Балансувальний вал | Немає |
| Система подачі палива | Самоплив |
| Паливні фільтри | Змінний сітчастий (паперовий) на паливопроводі |
| Повітряний фільтр | Багаторазовий поролоновий |
| Масляний фільтр | Полімерна сітка |
| Об'єм картера двигуна і коробки передач, л | 0,6 |
| Тип моторного мастила | Напівсинтетичне моторне мастило класу SG, SF або вище для 4-тактних мотоциклетних двигунів |
| Коробка передач | Механічна 4-ступенева, кругова (схема -0-1-2-3-4-) |
| Зчеплення | Механічне, багатодискове, в масляній ванні |
| Тип стартера | Електростартер, кікстартер |
| Запалювання | Електронне, CDI |
| Привід заднього колеса | Ланцюгова передача 14/40 відкрита, цепок CHOHO 428 |
| Напруга бортової електромережі, В | 12 |
| Генератор, (напруга, В) / (потужність, Вт) | 14/85 |
| АКБ тип, ємність, А*год | Гелевий акумулятор, 5 |
| *ШАСІ | |
| Рама | Дуплексна, трубчастий каркас |
| Диск переднього колеса | Легкосплавний литий 5-спицевий |
| Диск заднього колеса | Легкосплавний литий 5-спицевий |
| Підвіска переднього колеса | Телескопічна вилка |
| Підвіска заднього колеса | Маятникова з двома амортизаторами |
| Амортизатори передні | Масляні |
| Амортизатори задні | Пружинно-масляні |
| Тип переднього гальма | Дисковий гідравлічний |
| Тип заднього гальма | Барабанний механічний |
| Гальмівна рідина | DOT 3, DOT 4 |
| Розмір шин: передня/задня | 2.50-17 / 2.75-17 |
| Тип протектора, передній/задній | Дорожній універсальний «асфальт/ґрунт» |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 1920×775×1080 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Об'єм двигуна | 124 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Витрата палива | 2.2 |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Вага | 85 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1920 мм |
| Ширина | 775 мм |
| Висота | 1080 мм |
- Ціна: 30 247 ₴










