Мульчирувач МН-2,4
Навісний мульчирувач рослинних залишків — агрегат для ефективного та економного догляду за ґрунтом. Мульчування захищає ґрунт від палючого сонячного світла, водної та повітряної ерозії, запобігає утворенню на поверхні ґрунту кірки — верхній шар землі завжди буде пухким, що скорочує випаровування вологи, зменшує ріст бур'янів. Як наслідок, знижується частота розпушування, поливання, прополання. Завдяки високій частоті обертання ротора та великій кількості ножів, мульчиру ефективно подрібнює будь-які поживні рослинні залишки, зокрема великостеблеві бур'яни, солому та рівномірно розподіляє подрібнену масу на поверхні поля.
На це навісне обладнання дається гарантійний термін експлуатації 1 рік.
Купити фрезу МН-2,4 в Україні можна на сайті нашої компанії, ЗВОНІТЬ!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина захвату | 2400 мм |
| Потреба в потужності трактора | 75 к.с. |
| Обороти ВВМ | 540 об/хв |
| Обороти ротора | 1950 об/хв |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Кількість ножів | 30 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 550 кг |
- Ціна: 82 388 ₴






