Граблі для мототрактора (ГР2)
Граблі механічні можуть бути агрегатовані з мототрактором. Використовуються для заготівлі сіна.
Особливості конструкції
Рама граблів виготовлена зі сталевого куточка 63 х 5 х 1480 мм. По всій ширині рами встановлено 18 пружин, діаметр яких 10 мм, а висота 600 мм. Відстань між пружинами становить 70 мм. Є причіпний вузол і регулювальна тяга-талреп. Кріплення рами здійснюється до спеціальної причіпної рамки, яка має відповідні пластини та зчіпний вузол (стандартний для мототракторів).
Також на граблі для мототрактора можна встановити колеса.
Принцип роботи
Граблі наводяться в дію в опущеному положенні. Для підіймання й опускання використовується ручка заднього підіймального механізму мототрактора.
Стандартна комплектація
Причіпний пристрій, талреп, пружини — 18 шт., рама — 1 шт., колеса — 2 шт. Постачаються в розібраному вигляді.
Технічні параметри
Вага 50,5 кг.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПТМЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 1480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота пружин | 600 мм |
| Кількість пружин | 18 шт |
| Тип обладнання | Навісне |
| Відстань між пружинами | 70 мм |
| Товщина пружин | 10 мм |
- Ціна: 11 800 ₴



