
Чеснокосажалка 3-х рядная ложки стандарт D=24,5 (ЧС3)
17 700 ₴
- В наличии
- Код: ЧС3
- +380 (99) 184-84-56
Чеснокосажалка 3-х рядная ложки стандарт D=24,5 (ЧС3)
Чеснокосаджалка ЧС3 призначена для одночасної посадки часнику в три ряди. Агрегатується з мотоблоками та мототракторами потужністю від 6 к.с. Для роботи необхідно попередньо підготувати ділянку. Посадка виконується відкаліброваними зубками діаметром 15–25 мм.
Машина оснащена трьома посадковими бункерами по 10 літрів кожен. Подача посадкового матеріалу здійснюється через транспортери, що приводяться в дію від опорно-приводних коліс. Крок між зубками в ряду регулюється на рівнях 110, 125 або 140 мм шляхом зміни передавального числа у ланцюговому редукторі. Для стабільної натяжки ланцюга використовується натягувач.
Глибина посадки налаштовується в межах 60–80 мм. Сошники та загортачі — регульовані. Ширина міжрядь встановлюється від 200 до 320 мм. Ширина колії становить 1185 мм. У комплекті є маркер ряду для рівномірної розмітки.
Комплектация:
- бункер: 3 шт.;
- транспортёр: 3 шт.;
- рама: 1 шт.;
- опорно-приводное колесо: 2 шт.;
- цепной привод: 1 шт.;
- маркер ряда;
- габаритные размеры: 1335 мм х 980 мм х 970 мм;
- масса: 62,8 кг.
Важно! Информация на данном сайте не является публичной офертой, а приведена исключительно для ознакомления с товарными позициями. Ассортимент товара, его стоимость, технические составляющие, комплектация и прочее могут быть изменены производителем. При оформлении заказа информация уточняется.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ПТМЗ |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 970 мм |
| Ширина | 1335 мм |
| Высота | 980 мм |
| Масса | 62.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, кг | 63 |
| Ширина колеи, мм | 1185 |
| Производительность, га/час | 0,5 |
| Габаритные размеры: | 1335*980*970 |
| Ширина междурядий, мм | 200 |
| Норма высева, шт/м | 7-10 |
| Глубина посадки, мм | 60-80 |
| Объем бункеров, л/кг | 10/8 |
| Шаг посадки в ряду, мм | 110, 125, 140 |
- Цена: 17 700 ₴


