Почвофреза ФН-2.2
Ґрунтофреза навісна призначена для інтенсивного кроіння ґрунту, знищення бур'янів, подрібнення рослинних залишків, перемішування шарів ґрунту, закладення добрив і вирівнювання поверхні поля. Ґрунтофрези незамінні під час кореневого поліпшення кормових угод, оброблення важких ґрунтів, що запливають, обробленню затриманих пластів, зрізання кішок, поліпшені та освіженні лугів і припасувань, після прибирання грубостібних культур. За один прохід ґрунтофреза створює оптимальну щільність ґрунту, завдяки високому ступеню кришіння, підвищує її біологічну та біохімічну активність, що призводять, зрештою, до підвищення врожайності різних культур. З огляду на велику енергоємність фрезерування, цей тип оброблення доцільне для важких ґрунтів, де потрібно інтенсивно подрібнювати ґрунтові моноліти. На легких ґрунтах фрези застосовувати не рекомендується, щоб уникнути розпилення.
Ґрунтофреза являє собою зігнуті ножі, закріплені в певному порядку на обертовому валу, зі швидкістю приблизно 200 об/хв. Навішується на триточковий навісний механізм ззаду трактора. Працює від вала добору потужності (ВОМ) трактора. Рекомендується вибирати фрезу трохи меншу рекомендовану під конкретний трактор. Фреза дає кращий результат у разі збільшення швидкості руху під час роботи.
|
Модель |
|
|||||||||||
|
Параметр |
ФН-1,1 |
ФН-1,25 |
ФН-1,4 |
ФН-1,5М |
ФН-1,5 |
ФН-1,5У |
ФН-1,6 |
ФН-1,6У |
ФН-1,8 |
ФН-2,0 |
ФН-2,2 |
ФН-2,4 |
|
Ширина захоплення, мм |
1100 |
1250 |
1400 |
1500 |
1600 |
1800 |
2000 |
2200 |
2400 |
|||
|
Розмір ножа, мм |
210 |
220 |
240 |
|||||||||
|
Глибина обробки, мм |
8-16 |
12-18 |
14-20 |
|||||||||
|
Продуктивність, га/год |
0,10-0,25 |
0,13-0,35 |
0,2-0,4 |
0,2-0,45 |
0,3-0,5 |
0,4-0,6 |
0,45-0,7 |
0,55-0,9 |
0,65-1,1 |
|||
|
Робоча швидкість, км/год |
до 5,0 |
|||||||||||
|
Потужність трактора для агрегатування, к. с. |
12-18 |
22-25 |
24-30 |
30-35 |
35-45 |
46-60 |
60-75 |
|||||
|
Експлуатаційна маса, кг |
224 |
231 |
244 |
251 |
265 |
262 |
277 |
275 |
399 |
409 |
429 |
439 |
|
Кількість ножей, шт |
26 |
28 |
32 |
36 |
40 |
48 |
60 |
64 |
68 |
|||
|
Обороти фрези, об/хв |
205 |
227 |
214 |
265 |
||||||||
|
Обороти ВВП, об/хв |
540 |
720 |
||||||||||
Купити фрезу ФН-2,2 в Україні можна в нашій компанії, ДЗВОНІТЬ!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 2200 мм |
| Продуктивність | 0.9 га/год |
| Робоча швидкість | 5 км/год |
| Глибина обробки | 200 мм |
| Кількість робочих органів | 62 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 75 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2390 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 760 мм |
| Маса | 400 кг |
| Експлуатаційні | |
| Розмір ножа | 240 |
- Ціна: 49 173 ₴






