Почвофреза ФН-1.8
Ґрунтофреза являє собою зігнуті ножі, закріплені в певному порядку на обертовому валу, зі швидкістю приблизно 200 об/хв. Навішується на триточковий навісний механізм ззаду трактора. Працює від вала добору потужності (ВОМ) трактора. Рекомендується вибирати фрезу трохи меншу рекомендовану під конкретний трактор. Фреза дає кращий результат у разі збільшення швидкості руху під час роботи. Ґрунтофреза навісна призначена для інтенсивного кроіння ґрунту, знищення бур'янів, подрібнення рослинних залишків, перемішування шарів ґрунту, закладення добрив і вирівнювання поверхні поля. Ґрунтофрези незамінні під час кореного поліпшення кормових угідів, оброблення важких ґрунтів, що запливають, обробленню затриманих пластів, зрізання кішок, поліпшені та освіженні лугів і припасувань, після прибирання грубостібних культур. За один прохід ґрунтофреза створює оптимальну щільність ґрунту, завдяки високому ступеню кришіння, підвищує її біологічну та біохімічну активність, що призводять, зрештою, до підвищення врожайності різних культур. З огляду на велику енергоємність фрезерування, цей тип оброблення доцільне застосовувати для важких ґрунтів, де потрібно інтенсивно подрібнити ґрунтові моноліти. На легких ґрунтах фрези застосовувати не рекомендується, щоб уникнути розпилення.
|
Модель |
|
|||||||||||
|
Параметр |
ФН-1,1 |
ФН-1,25 |
ФН-1,4 |
ФН-1,5М |
ФН-1,5 |
ФН-1,5У |
ФН-1,6 |
ФН-1,6У |
ФН-1,8 |
ФН-2,0 |
ФН-2,2 |
ФН-2,4 |
|
Ширина захоплення, мм |
1100 |
1250 |
1400 |
1500 |
1600 |
1800 |
2000 |
2200 |
2400 |
|||
|
Розмір ножа, мм |
210 |
220 |
240 |
|||||||||
|
Глибина обробки, мм |
8-16 |
12-18 |
14-20 |
|||||||||
|
Продуктивність, га/год |
0,10-0,25 |
0,13-0,35 |
0,2-0,4 |
0,2-0,45 |
0,3-0,5 |
0,4-0,6 |
0,45-0,7 |
0,55-0,9 |
0,65-1,1 |
|||
|
Робоча швидкість, км/год |
до 5,0 |
|||||||||||
|
Потужність трактора для агрегатування, к. с. |
12-18 |
22-25 |
24-30 |
30-35 |
35-45 |
46-60 |
60-75 |
|||||
|
Експлуатаційна маса, кг |
224 |
231 |
244 |
251 |
265 |
262 |
277 |
275 |
399 |
409 |
429 |
439 |
|
Кількість ножей, шт |
26 |
28 |
32 |
36 |
40 |
48 |
60 |
64 |
68 |
|||
|
Обороти фрези, об/хв |
205 |
227 |
214 |
265 |
||||||||
|
Обороти ВВП, об/хв |
540 |
720 |
||||||||||
Купити фрезу ФН-1,8 в Україні можна в нашій компанії, ДЗВОНІТЬ!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 1800 мм |
| Продуктивність | 0.6 га/год |
| Робоча швидкість | 5 км/год |
| Глибина обробки | 200 мм |
| Кількість робочих органів | 50 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 45 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1990 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 760 мм |
| Маса | 272 кг |
| Експлуатаційні | |
| Розмір ножа | 240 |
- Ціна: 46 731 ₴






