Моторолер SP150S-19B
Скутер SP150S-19 Новинка 2020г
Скутер SP150S-19 розроблений китайськими виробниками не тільки для їзди міськими вулицями, а й по проселяновому бездоріжжю. Завдяки стильному дизайну має великий успіх як у старшого покоління, так і в підлітків. Високі технічні показники дають можливість влаштовувати на цій моделі справжні мотоперегони.
Китайський скутер має чудову якість, а завдяки своїм мініатюрним розмірам може з легкістю маневрувати не тільки вузькими міськими вуличками, а й серед ям і вибоєм. Ця технічна здатність неабияк збільшує термін експлуатації.
Сучасний дизайн відразу привертає до себе погляди, а брутальний чорний колір, у якому зроблена модель, візуально додає ще більше потужності.
Переваги моделі SP150S-19B
Купити скутер означає отримати транспортний засіб і водночас неабияк заощадити на купівлі. Зробивши тільки першу поїздку, власник відразу зможе відчути на собі всю новизну відчуттів, приємних поривів вітру в обличчя й божевільний викид адреналіну в кров.
Плюси купівлі китайської моделі говорять самі за себе:
- ергономічний і стильний дизайн;
- застосування модернізованих технологій;
- має об'єм двигуна 150 кубів;
- обладнаний чотиритактним видом двигуна із застосуванням повітряного охолодження;
- передня підвіска являє собою телескопічну вилку перевернутого типу;
- задня підвіска у формі маятникової вилки;
- обладнаний переднім і заднім гальмами;
- потужність двигуна становить 12 кінських сил;
- максимально здатний видати до 7500 обертів за хвилину;
- паливний бак вміщує 6,5 літра;
- висока якість коліс дає змогу чудово контактувати з будь-якою поверхнею;
- може розігнатися до 75 км/год;
- розрахований на вагу, не більш ніж 165 кг.
Скутер здатний розігнатися до такої швидкості, щоб водій зміг відчути себе цілком впевнено не тільки на міській трасі, а й на сільських дорогах. Легко пересувається навіть по складній перетятій місцевості. Може похвалитися економічністю, у формі малої витрати бензину. Виробник постарався у цій моделі поєднати якісний і економний мотор із підвищеним моторесурсом. Потужний двигун 12 л.с. говорить про високу надійність цього двоколісного транспортного засобу.
Ціна скутера набагато нижча від його представлених можливостей, а надійність збирання зможе тішити далеко не один рік. Здійснення доставки транспортного засобу можливе не тільки через Дніпру, але й у всій Україні.
|
Характеристика |
Значення і параметри |
|
Модель моторолера |
SP150S-19 |
|
Тип моторолера |
Двомісний, дорожній |
|
Вантажопідйомність, кг |
150 |
|
Тип двигуна |
Одноциліндровий, чотиритактний, бензиновий, карбюраторний, з повітряним охолодженням |
|
Об'єм двигуна, см3 |
150 |
|
Потужність двигуна, кВт |
6,1 (за 7500 об./хв) |
|
Максимальний обертальний момент, Нм |
9,3 (за 6000 об./хв) |
|
Максимальна швидкість км/г |
85 |
|
Тип стартера |
Електростартер, кікстартер |
|
Запалювання |
CDI |
|
Об’єм паливного бака |
5,5 |
|
Тип трансмісії |
CVT |
|
Привід заднього колеса |
Клиноремінний варіатор |
|
Тип переднього гальма |
Дисковий гідравлічний |
|
Тип заднього гальма |
Барабанний механічний |
|
Розмір шин: передня й задня |
130/90-10 |
|
Напруга бортової електромережі, В |
12 |
|
Конструктивна маса, кг |
115 |
|
Колісна база, мм |
1300 |
|
Габаритні розміри, (ДхШхВ) мм |
1830 x 815 x 1090 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Моторолер |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 150 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Витрата палива | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Вага | 112 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1970 мм |
| Ширина | 697 мм |
| Висота | 1153 мм |
- Ціна: 39 035 ₴










