
Автонавантажувач вилковий електричний ДТЗ АВЕ25Т-6,5К
795 500 ₴
- В наявності
- +380 (99) 184-84-56
Автонавантажувач вилковий електричний ДТЗ АВЕ25Т-6,5К
ДТЗ АВЕ18Т-6,0К — сучасний надійний електричний вилковий автонавантажувач із максимальною вантажністю 2500 кг і максимальною висотою підіймання вантажу 6,5 м. Основне призначення цього навантажувача — виконання вантажно-розвантажувальних і транспортних робіт на закритих і відкритих складах і майданчиках усіх типів — від великих логістичних центрів до складів невеликих торгових точок.
Переваги електричного вилкового навантажувача:
Електричний вилковий навантажувач повною мірою має всі переваги автонавантажувача з двигуном внутрішнього згоряння: можливістю працювати на майданчиках просто неба, здатністю пересуватися похилими пандусами; високою стійкістю; прекрасною трирівневою амортизацією, великою вантажністю і висотою підіймання вил із боковим зміщенням; малим радіусом розвороту, а отже, і чудовою маневреністю, що дає змогу з високою точністю переміщати та позиціонувати вантажі навіть у складах з вузькими проходами та високими стелажами. Однак, на додаток до цього, електричний навантажувач має й інші переваги.
-
Екологічність — не виділяє вихлопних газів, практично не впливає на довкілля, можна використовувати в закритих приміщеннях навіть із суворими екологічними та санітарними нормами.
-
Низька шумність — електричні двигуни працюють незрівнянно тихіше, і набагато менше вібрують, ніж будь-які двигуни внутрішнього згоряння з найкращими глушниками, відповідно комфортність роботи водія навантажувача, і складського персоналу набагато краще.
-
Економність — витрати на заряджання електроакумуляторів набагато нижчі, ніж на придбання палива, обслуговування електронавантажувача також простіше та відчутно дешевше, ніж дизельного або бензинового, відповідно рентабельність роботи складського господарства вище.
-
Висока поперечна стійкість — здвоєні передні колеса не тільки покращують зчеплення навантажувача з покриттям майданчика, але й неабияк збільшують поперечну стійкість, що особливо важливо під час підіймання вантажу на максимальну висоту 6 м.
Модель ДТЗ АВЕ25Т-6,5К обладнана сучасними безщітковими електродвигунами змінного струму з імпульсною системою керування, що забезпечують високу швидкість переміщень робочих органів у поєднанні з максимально економною витратою заряду акумуляторів. Робоче місце оператора відповідає найвищим вимогам із безпеки, ергономіці та комфорту роботи: є регульована кермова колонка, анатомічне крісло, датчик присутності. Встановлені освітлювальні прилади для роботи в умовах низької освітленості, звукова сигналізація та проблисковий маячок для гарантування безпеки складського персоналу. До комплекту входить автономний зарядний пристрій.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Двигун | Електричний |
| Вантажопідйомність | 2.5 т |
| Положення оператора | Сидячи |
| Максимальна швидкість пересування | 13 км/год |
| Подоланний ухил з вантажем | 15 град. |
| Подоланний ухил без вантажу | 15 град. |
| Швидкість підйому з вантажем | 40 см/с |
| Мінімальний радіус повороту | 2.2 м |
| Швидкість опускання з вантажем | 46 см/с |
| Тип за кількістю опорних коліс | Чотирьохопорний |
| Максимальна висота підйому вантажу | 6500 мм |
| Мінімальний кліренс | 110 мм |
| Маса навантажувача | 4940 кг |
| Кут нахилу щогли вперед | 8 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 10 град. |
| Тип коліс навантажувача | Пневматичні |
| Рік випуску | 2020 |
| Виробник | ДТЗ |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1163 мм |
| Довжина | 2410 мм |
| Висота | 2760 мм |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 122 мм |
| Довжина вил | 1070 мм |
| Висота вил | 40 мм |
- Ціна: 795 500 ₴


