Граблі ротаційні ГВР-2
Граблі ротаційні, агрегатуються з тракторами та мінітракторами зі стандартним трьох точковим навісним механізмом і валом добору потужності.
Формує валки зі скошеної трави.
Основні
Країна виробник Україна
Ширина схоплення 2050.0 (мм)
Потреба потужності трактора 12.0 (л.с.)
| тип | навісний |
| кількість штанг на роторі | 6 шт. |
| продуктивність | 2,5га/год |
| ширина захоплення | 205 см |
| ширина вала | 110см |
| габаритні розміри | 240х200х88 см |
| маса | 122кг |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 650 ₴


