Моторолер SP80S-15
Моторолер SP80S-15 призначений для переміщення в межах міської риси, з максимальною швидкістю до 75 км/год. Китайський виробник мототехніки бренда Spark, з надійною позитивною репутацією, обладнав цей агрегат чудовими технічними можливостями.
Потужна мініатюра
Енергетична "серце" моторолера — сучасний бензиновий двигун, об'ємом 80 куб. см і потужністю 3,4 кінських сил, обладнаний ефективним повітряним охолоджувачем. Тому переживати про перегрівання двигуна його господареві не доведеться турбуватися.
Приголомшлива маневровість транспорту унеможливлює очікування в період міських заторів на дорозі.
Економія насамперед
Особливими перевагами цього легкого наземного транспорту є незначна витрата палива (1,9 л на 100 км). Не менш важливим чинником популярності цього китайського моторолера є доступність у сфері цінової політики й економічність в експлуатації та ремонті.
Модель обладнана сигналізацією, завдяки чому, покупцеві не доведеться витрачатися на її встановлення надалі та переживати за "тихий" пригін транспорту.
З вітерцем на край світу
Моторолер SP80S-1 підходить також для подорожей. Його комфортне сидіння дає змогу зручно долати великі відстані без дискомфорту. А невеликий багажник є насправді досить містким.
Для будь-якого покоління
Ця модель не має вікових обмежень і здатна задовольнити будь-які потреби його власника:
- для водіїв-початківців він корисний легкістю та простотою керування;
- для молоді — його модерновий дизайн;
- для старшого покоління — зручність сидінь.
Максимальна вантажність 74-кілограмового моторолера становить 85 кг.
Компактні габарити
Габарити транспортного засобу є важливим чинником під час вибору легкого транспортного засобу. Його параметри важливі для розуміння місткості в гаражі, сараї, на майданчику та інше. Ця модель займає простір, рівний:
- 1690 мм завдовжки;
- 455 мм завширшки;
- 850 мм заввишки.
Такі габарити пристрою характеризують його як компактний транспортний засіб, що не займає багато місця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Марка | Spark |
| Модель | sp80s-15 |
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Моторолер |
| Клас мотоцикла | Дорожній |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 80.0 (куб. см) |
| Об'єм паливного бака | 4.0 (л) |
| Витрата палива | 2.1 |
| Колір | чорний, червоний, синій |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система впорскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 60.0 (км/год) |
| Вага | 85.0 (кг) |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 3.81 (л. с.) |
| Головне передавання | Ланцюгова |
| Стан | Нове |
| Розташування циліндрів | Рядне |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Моторолер |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1690 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 26 640 ₴

