Мотоцикл SPARK SP200R-27: версія 2018
SPARK SP200R-27 — модель, яка є лідером у лінійці універсальних дорожніх мотоциклів SPARK. У новій версії 2018 мотоцикл не тільки зберіг, але навіть покращив свій чудовий динамічний зовнішній вигляд і прекрасні технічні характеристики, які видає 200-кубовий двигун із балансувальним валом. Він отримав нову задню підвіску зі здвоєним газовим амортизатором, новий задній щиток, нові покажчики поворотів і ще деякі «дрібки». Треба зазначити, що ці зміни тільки зміцнять імідж моделі як мотоцикла «для вимогливих аматорів». І дійсно: чудове «двіжки», зручна посадка, хватка інформативне кермо, комфортні амортизатори, обтічна форма — все так і манить натиснути на кнопку стартера та попрямувати вдаль. А якщо раптом виникне перешкода, то надійні дискові гальма завжди зможуть вчасно зупинити стрімкий рух. Втім, розповімо про все за чергою, а поки замітимо, що SP200R-27 не став менш доступним за ціною, але став відчутно впевненіше почуватися на наших далеко не ідеальних шосейних дорогах і на ґрунтовці теж не підведе.

Колірна гама

Модель SP200R-27 з 2018 року випускається в шести колірних варіантах:
чорний, синій, червоний, жовтогарячий, зелений і білий. Як то кажуть, на будь-який смак.
чорний, синій, червоний, жовтогарячий, зелений і білий. Як то кажуть, на будь-який смак.
спортивний образ
Дизайн машини повною мірою відповідає найвищим вимогам як за ергономікою, так і з погляду сучасної мотопестетики. Стрімкий агресивний профіль, стрілоподібні боковини паливного бака, пишнорельєфна перфорована накладка на глушник — все це створює візуальне відчуття швидкості навіть у мотоциклі, що стоїть.

Обводи й бічні виноси бензобака формують повітряні потоки, які плавно оточують водія з боків. За такої умови нижня частина потоку повітря, що набігає, спрямовується на ребра головки циліндрів, забезпечуючи чудове охолодження. А обтічний передній щиток перекидає фронтальний потік під гострим кутом вгору, відчутно знижуючи вітрове навантаження на водія. Про перевагу орієнтацію аеродинаміки мотоцикла на рух із підвищеними швидкостями говорить також і форма щитка переднього колеса, і «самолетного» типу обтікання сидіння, з ретельно вписаний у загальну концепцію заднім ліхтарем оригінальний конструкції та ручки для пасажира, що схожі на крила.

Сидіння є дворівневим — це не тільки робить посадку водія щільнішою та комфортнішою, але й дає йому змогу краще відчувати та контролювати динаміку руху мотоцикла. А для пасажира верхнє розташування заднього сидіння покращує огляд поверх мотошолома водія. До речі, повна вантажність мотоцикла — 150 кг. Заднє захисне крило на попередній версії було двосегментне та кріпилося безпосередньо на маятнику задньої вилки. Така конструкція непогано працює на асфальті, але на мокрій степній дорозі користі від неї небагато. Тому у версії 2018 було прийняте рішення встановити повноцінне заднє крило подовженої форми, прекрасно захищає від бруду за будь-яких дорожніх обставин.
функціональна оптика

Продовжуючи тему дизайну й ергономіки, не можна не згадати пристрої освітлення і світлової сигналізації. Багатосегментна фара оригінальної форми обладнана яскравою дворежимною (ближнє та дальнє світло) автомобільною лампою, а також сучасними світлодіодними габаритними вогнями. Світлодіодними також передні та задні покажчики поворотів, повторювачі на боковинах паливного бака та ліхтар освітлення номерного знака. До речі, для підвищення безпеки ліхтарем номерного знака та на обох стійках передньої вилки закріплені світловідбивачі. А передні та задні покажчики поворотів встановлені на еластичних тримачах і абсолютно травмобезпечні. До того ж вони взаємозамінні.
Панель приладів: максимальна інформативність

На мотоциклі встановлена сучасна електронна панель приладів, не має механічних частин, вся інформація виводиться на підсвічений РК-дисплей. Колір підсвітки можна вибрати з чотирьох варіантів: червоний, синій, жовтогарячий і зелений. Показання тахометра та кількість палива в баку виводиться у формі інтуїтивно зрозумілих графічних діаграм, показання спідометра та одометра виводяться в цифровому вигляді. Є також індикатор заряду АКБ і годинник. Над РК-екраном розміщені світлові індикатори нейтрального передавання та номера ввімкненого передавання, а також дальнього світла та поворотів.
ергономіка

Загалом дизайн і ергономіка мотоцикла залишають відчуття продуманості та завершеності всіх елементів. Усе функціонально та раціонально, все на своєму місці, потрібного розміру та форми. Водночас немає жодних непотрібних «архітектурних надмірностей», які мають суто декоративну функцію. До речі, про функціональність: і пасажирські, і водійські підніжки на обох сторонах зроблені відкидними. Це дуже зручно: вони не чіпляються за ноги, якщо виникає потреба перекотити мотоцикл вручну.
Кермо зручне, класичне, із широким хватом. Ручки еластичні, з пластиковими захисними кінцівками. Дзеркала заднього огляду ідеально вписані в загальну концепцію дизайну, закріплені на кронштейнах із підвищеною жорсткістю для зниження вібрації, рознесені по боках на максимальну ширину, щоб забезпечити огляд ззаду та не загоряти огляд спереду.

Двигун і трансмісія

Перейдіть до огляду силової та ходової частин мотоцикла. Як ми зазначили на початку, на мотоциклі встановлений одноциліндровий 4-тактний верхнеклапанний бензиновий двигун із повітряним охолодженням. Марка двигуна FT163FMJ. Об'єм циліндра 200 куб. см, номінальна потужність 15,0 л. с. (11,0 кВт) (за 8500 ± 500 об./хв). Максимальний крутний момент — 13,0 Нм за 5500 об/хв. Особливістю цього двигуна є наявність балансувального валу в конструкції, що неабияк знижує вібрацію й покращує динамічні характеристики, особливо на низьких і середніх обертах. Потужності та прийманості двигуна досить, щоб можна було на гарній дорозі та за сприятливих погодних умов рухатися зі швидкістю 110 км/год і навіть більше.
Звичайно, запалювання електронне, CDI, електростартер і кікстартер. Коробка передач традиційна мотоциклетна п'ятишвидкісна, некругових: перша передача — важіль вперед, інші — важіль назад. Нейтраль — між першим і другим передачами. Зчеплення механічне, багатодискове, в олійній ванні. Паливо — неетильований бензин з октановим числом не нижче 92. Паливний бак вміщує 13,5 літра палива. Тип моторної оливи — напівсинтетична моторна, класу SG, SF або вище для 4-тактних мотоциклетних двигунів.
Привод заднього провідного колеса — відкрите ланцюгове передавання, зірочки зліва. Зверху ланцюг закритий пластиковим кожухом. Вилка задньої підвіски виготовлена з прямокутного профілю, механізм натягу ланцюга на обох пір'ях вилки прибраний всередину для захисту від вологи та бруду. Амортизатори газомасляні з ресивером, пружина змінного кроку та діаметра. Таке поєднання дає змогу з одного боку зберігати повний контроль над мотоциклом у разі проходження поворотів і віражів, з іншого — ефективно гасити коливання підвіски на нерівній дорозі та забезпечувати комфорт водієві та пасажиру. Передня підвіска традиційна телескопічна, перевернутого типу, на олійних амортизаторах. Колісні диски легко сплавні, литі, п'ятиспициві, практично не створюють інерційного моменту під час розгону та гальмування мотоцикла.


Гальма дискові, гідравлічні та спереду, і ззаду. Для швидкісної машини це важлива перевага, тому що дає можливість гарантовано зупинити її на мінімальній дистанції гальмування. Загалом, SPARK SP200R-27 — це той мотоцикл, на якому ви будете не просто їздити щодня у ваших справах, а й отримувати від цього величезне задоволення.
Основні параметри
| Тип мотоцикла | Дорожній, двомісний |
| Максимальна швидкість, км/год | 115 |
| Вантажність, кг | 150 |
| Тип палива | Неетильований бензин з октановим числом не нижче 92 |
| Об'єм паливного бака, л | 13,5 |
| Середня витрата палива, л/100 км | 2,8 |
| Напруга бортової електромережі, В | 12 |
| Колісна база, мм | 1240 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 1945х710х1122 |
| Конструкційна маса, кг | 117 |
двигун
| модель двигуна | FT163FMJ |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний, з верхнім розташуванням клапанів, з балансувальним валом |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 197 |
| Номінальна потужність, кВт (л.с.) | 11,0 (15,0) |
| Максимальні оберти колінчастого вала двигуна, об/хв | 7500 |
| Тип стартера | Електростартер, кікстартер |
| Тип КПП | механічна 5-ступенева, послідовна (схема 1-0-2-3-4-5) |
| зчеплення | Механічне, багатодискове, в олійній ванні |
| Привод заднього колеса | Відкрите ланцюгове передавання |
шасі
| диски колес | Легкосплавні литі п'ятиспициві |
| Підвіска переднього колеса | телескопічна вилка |
| Підвіска заднього колеса | Маятникова з двома амортизаторами |
| Амортизатори передні/задні | оливні/ газомасляні |
| Тип переднього гальма | дисковий гідравлічний |
| Тип заднього гальма | дисковий гідравлічний |
| Розмір шин: (передня/задня) | 2,75-18 / 3,25-18 |
| Тип протектора (передний / задний) | шосейний низькопрофільний |
ергономіка
| передня оптика | Фара вбудована в обтічник, з галогеновою лампою розжарювання. Габаритні вогні та покажчики поворотів зі світлодіодами. Додаткова стрічка зі світлодіодами. |
| задня оптика | Задній ліхтар вбудований у обтічник крила, комбінований: гальмо, габарит, зі світлодіодами. Указатели поворотов со светодиодами. |
| приладова панель | Комбінована електронна. Індикація: спідометр, тахометр, загальний пробіг, денний пробіг, час, номер передавання, дальнє світло, рівень палива, покажчик заряду АКБ, повороти. |
| Замок блокування керма | + |
| Блокування замка запалювання | - |
| багажник | - |
| Кофр для мотошолома | - |
| Захисна накладка на глушнику | + |
| Захисна накладка на випускній трубі | - |
| дуги безпеки | - |
| Захист ніг пасажира | - |
| підніжки водія | відкидні |
| підніжки пасажира | відкидні |
| сидіння | Спортивного типу, напівжорстке, дворівневе, скорочене |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мотоцикл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1945 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 1122 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 960 ₴

