
Квадроцикл SPARK SP150-4 (синій, чорний)
46 620 ₴
- В наявності
+380 (98) 741-85-39
- +380 (99) 184-84-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадроцикл SPARK SP150-4
Двигун
| Тип | |
| Тип палива | бензин з октановим числом не нижні 92 |
| Система охолодження | повітряна примусова |
| Робочий об`єм, см³ | 150 |
| Система запалювання | конденсаторна |
| Система пуску двигуна | електричний стартер |
| Номінальна потужність, кВт (к.с.) |
5,9 (7,9) |
| Тип оливи | напівсинтетичне моторне масло класу SG, SF або вище для 4-тактних мотоциклетних двигунів |
| Трансмісія | автоматична, варіатор і реверс |
| Головна передача | ланцюгова |
Шасі
| Рама | |
| Підвіска передня | |
| Підвіска задня | |
| Тип переднього гальма | дисковий гідравлічний |
| Тип заднього гальма | дисковий гідравлічний |
| Розмір шин (передні / задні) |
23х7-10 / 22х10-10 |
Основні параметри
| Кількість місць | |
| Колісна формула | |
| Колісна база, мм | 1115 |
| Кліренс, мм | 135 |
| Максимальна швидкість, км/год | 65 |
| Напруга бортової електромережі, В | 12 |
| Ємність АКБ, Ач | 9 |
| Передні світлові прилади | |
| Задні світлові прилади | |
|
Об`єм паливного бака, л |
4,2 |
| Максимальна вантажопідйомність (водій та вантаж), кг | 150 |
| Максимальний кут підйому, град | |
| Максимальний кут спуску, град | |
| Конструктивна маса, кг | 160 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 1760 х 1070 х 1100 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 1760 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Основні | |
| Тип | Квадроцикл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 620 ₴
