
Квадроцикл SPARK SP125-5 (синій, чорний)
40 330 ₴
- В наявності
+380 (98) 741-85-39
- +380 (99) 184-84-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадроцикл SPARK SP125-5
Двигун
| Тип | карбюраторний 1-циліндровий 4-тактний |
| Тип палива | бензин з октановим числом не нижче 92 |
| Система охолодження | повітряно-оливна |
| Робочий об'єм, см3 | 119,6 |
| Система запалювання | конденсаторна |
| Система пуску двигуна | електричний стартер |
| Номінальна потужність, кВт (л.с.) |
5,5 (7,48) |
| Тип оливи | напівсинтетична моторна оливакласу SG, SF або вище для 4-тактних мотоциклетних двигунів |
| Трансмісія | автоматична, варіатор і реверс |
| Головне передавання | ланцюгова |
Шасі
| Рама | трубчаста, сталева |
| Підвіска передня | незалежна важільна з амортизатором |
| Підвіска задня | Залежно, пружинний амортизатор |
| Тип переднього гальма | барабанний механічний |
| Тип заднього гальма | дисковий гідравлічний |
| Розмір шин (передні/ задні) |
17х7.00-8 / 18х9.50-8 |
Основні параметри
| Кількість місць | 1 |
| Колісна формула | 4x2 |
| Колісна база, мм | 960 |
| Кліренс, мм | 130 |
| Максимальна швидкість, км/год | 55 |
| Напруга бортової електромережі, В | 12 |
| Місткість АКБ, А·год | 4 |
| Передні світлові прилади | фары, ближний/дальний свет |
| Задні світлові прилади | стоп-сигнал |
|
Об'єм паливного бака, л |
3,5 |
| Максимальна вантажність (водій і вантаж), кг | 90 |
| Максимальний кут підіймання, град | 15 |
| Максимальний кут спуску, град | 15 |
| Конструктивна маса, кг | 107 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 1320 х 900 х 940 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Колір: синій, чорний
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Дорожній просвіт | 130 мм |
| Довжина | 1320 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 940 мм |
| Вага | 107 кг |
| Основні | |
| Тип | Квадроцикл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 330 ₴
