Граблі до мотоблока (1,5 м)
Граблі агрегатуються з мотоблоками. Для експлуатації потрібен адаптер. Використовується для ефективного прибирання заготовленого сіна, соломи, сміття, листя. Підіймаються й опускаються за допомогою ручки.
Габаритні розміри:
- - Ширина: 1480 мм;
- - Відстань між пружинами: 70 мм;
- - Кількість пружин — 18 шт.;
- - Висота пружин: 600 мм.
Особливості конструкції
Рама виготовлена зі сталевого куточка 63 х 5 х 1480 мм. По всій ширині рами встановлено 18 пружин, діаметр яких 10 мм, а висота 600 мм. Відстань між пружинами 70 мм. Є причіпний вузол, регулювальна тяга — талреп і педаль із пружинною тягою, а також додаткова ручка для підіймання й опускання.
Кріплення здійснюється до стійок коліс адаптера та до поперечної балки за допомогою хомутів і болтового з'єднання. Граблі — універсальний агрегат, а тому підійдуть до будь-якої моделі мотоблока, від 6 л.с., незалежно від якої країни виробництва.
Принцип роботи
Граблі наводяться в дію в опущеному положенні. Для підіймання й опускання необхідно використовувати педаль і ручку.
Стандартна комплектація
Причіпний пристрій, талреп, ручка, пружини — 18 шт., рама — 1 шт. Постачаються в розібраному вигляді.
Технічні параметри
Вага 43 кг.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПТМЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 1480 мм |
| Потреба в потужності трактора | 6 к.с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота пружин | 600 мм |
| Кількість пружин | 18 шт |
| Тип обладнання | навісний |
| Відстань між пружинами | 70 мм |
| Товщина пружин | 6 мм |
- Ціна: 9 400 ₴



