
Граблі навісні для мототрактора (1,5 м)
9 400 ₴
- В наявності
- Код: ГР1
+380 (98) 741-85-39
- +380 (99) 184-84-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Граблі навісні для мототрактора (1,5 м)
Ця модель призначена для згрібання трави, сіна, соломи, сміття, листя за допомогою мототрактора. Ширина захоплення: 148 см.Граблі навішуються на навісний механізм ззаду мототрактора.
Граблі — універсальний агрегат, а тому підійдуть до будь-якої моделі мототрактора, незалежно від якої країни виробництва. З цим навісним обладнанням можна використовувати будь-який мототрактор, потужністю від 12 л. с.
Доставимо в будь-яку точку України без передоплати.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПТМЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 1480 мм |
| Потреба в потужності трактора | 12 к.с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота пружин | 600 мм |
| Кількість пружин | 18 шт |
| Тип обладнання | навісний |
| Відстань між пружинами | 70 мм |
| Товщина пружин | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 400 ₴

