Роторна косарка КР-06 для мототрактора (гідроциліндр, шланги)
Роторна косарка для мототрактора. Кріпиться спереду, ширина захоплення 120 см.
До комплекту вже входить:
- кріплення
- гідроциліндр
- шланг
Ремінь у комплекті не йде.
Доставляємо по всій Україні, без передоплати — оплата під час отримання товару.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 1200 мм |
| Потреба в потужності трактора | 12 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 800 мм |
| Маса | 60 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴

