Коса роторна для мототрактора КР-09
Роторна косарка для мототрактора. Кріпиться збоку, ширина захоплення 90 см.
Така конструкція набагато ефективніша, ніж коли косарка кріпиться спереду. Адже ширина колії мототрактора, найчастіше, ширшої ширини захоплення косарки. А завдяки такому рішенню, скос відбувається якісно та трава не приминається колесами.
Нова модель навісної роторної косарки КР-09 призначена для косу трави такими дизельними мототракторами потужністю від 12 л.с. У робочому стані розташовується порівняно мототрактора під 90°, привод здійснюється від шківа зчеплення за допомогою пасової передачі.
Завдяки потужному амортизатору забезпечується плавний хід у процесі косіння. Зручна у використанні на нерівних поверхнях ґрунту.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 850 мм |
| Потреба в потужності трактора | 12 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 800 мм |
| Маса | 60 кг |
- Ціна: 8 000 ₴

