Сеялка овочева для мінітрактора "СТВТ-6"
Сіялка висіває одночасно 6 рядка. Сіялка "СТВТ-6" — сіяча точного висівання шестирядна для мінітракторів. Призначена для посіву насіння різної величини овочевих культур на попередньо підготовленій земельній ділянці. Сіялка одночасно нарізає борозни, висікає насіння, затягує їх у ґрунт і ущільнює рядки.
Для полегшення процесу регулювання відстані між насінням в ряді під час посіву овочевих культур рекомендуємо користуватися таблицею:
| Назва культури | d комірки, мм | Крок, см | Передавальне відношення |
| огірок | 8 | 10 | 0,8; 1:1 |
| морква | 3,6 | 5-10 | 1:1 |
| лук | 3,6 | 2,5-5 | 1,38; 1,85; 2,57 |
| редис | 3,6 | ок.5 | 1,38 |
| буряка | 6 | ок. 10 | 1:1 |
| соя (горох) | 8-10 | 5-10 | 1,38;1:1 |
| спаржева квасоля | 10 | 10 | 1:1 |
| кукуруза | 16-18 | ок. 20 | 1:1 |
| томати, перець, баклажан | 6 | ок. 10 | 1:1 |
| кавун | 16 | ок. 20 | 1:1 |
| кабачки | 8 | ок. 10 | 1:1 |
| лук-сівок | 16 | 5 | 2,57 |
На відео випробування 2-х рядного аналога.vsenavesnoe.com.ua
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПТМЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 2550 мм |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 6 |
| Ширина міжрядь | 44 см |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 173 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча швидкість | 1,5-5,0 км/год |
| Потужність трактора що агрегатується, л. с. | від 20 |
| Продуктивність | 0,3-0,4 га/год |
| Глибина загортання насіння | 60-80 мм |
- Ціна: 15 000 ₴




