
Сівалка зернова 2BFX-22 (22 рядна)
72 200 ₴
- В наявності
- +380 (99) 184-84-56
Сівалка зернова 2BFX-22 (22 рядна)
Основними перевагами сівалки зернової 22 - рядної 2BFX-22 є універсальність (встановлюється на більшість моделей тракторів від 45 к.с), надійність і довговічність, простота в експлуатації й економічність.Сівалка 2BFX-22 — це двадцяти двох рядова зернова сіячалка. Створена спеціально для збільшення продуктивності під час посівних робіт. Забезпечує ідеальну глибину посадки для різних культур (регулювання в межах від 2 до 4 см), оптимальну ширину міжряджання — 150 мм і високу ефективність.
Ви можете придбати сітківницю зернова 2BFX-22 на вигідних умовах у магазині «Все навісне». У нас тільки якісна продукція, гарантія та сервіс, мінімальні ціни та дешева доставка по Україні. На сайті Ви також знайдете великий вибір іншої тракторної навіски. Телефонуйте, дізнавайтеся за активні акції та знижки.
"Все навісне" - професійно орієнтований сайт із продажу сільськогосподарської техніки та навісного обладнання. Як офіційні представники заводу-виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку та навісне обладнання доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати та додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта тощо) ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю і професійно дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Телефонуйте та отримайте найповнішу інформацію та купуйте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам урожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації чи технічних характеристиках, що можливо у зв'язку зі змінами у виробника. Усі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Ширина захвату | 3300 мм |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 22 |
| Продуктивність | 2 га/год |
| Глибина впровадження насіння | 40 мм |
| Ширина міжрядь | 150 см |
| Об'єм насіннєвого бункера | 250 л |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 410 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | навісний |
| Потужність трактора що агрегатується, л. с. | 45-80 |
| Ширина міжрядь, мм | 150 |
| Кількість рядків | 22 |
| Глибина внесення насіння, см | 20-40 |
- Ціна: 72 200 ₴





