
Сеялка для мотоблока (5-рядна,дрібнозерниста)
11 200 ₴
- В наявності
- Код: СI6
- +380 (99) 184-84-56
Сеялка для мотоблока (5-рядна,дрібнозерниста)
Сеялка призначена для посіву трав'яних культур-сидератів. Кількість одночасно висівних рядів — 5. Може комплектуватися змінними дозувальними пластинами з різним діаметром отворів залежно від типу насіння.
Крім трави, можливий посів цибулі-чорні, моркви, капусти на розсаду.
Агрегатується з мотоблоками від 6 л.с.
Сіялка дрібнозерниста СТВ-6 — це український продукт. Чудова якість і чудовий результат посадки, великий відсоток сходження. Замовляйте навісне обладнання для мотоблока без передоплати та з доставкою прямо додому.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ПТМЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина посадки | 15-40 мм |
| Габаритні розміри | 1170х680х650 мм |
| Маса | 55 кг |
| Діаметр коліс | 360 мм |
| Ширина міжрядь | 140 мм |
| Ємність бункера | 12 л |
| Ширина колії | 1060 мм |
| Крок посадки | 16-20 мм |
| Потужність агрегатуються мотоблоків | 6 л. с. |
- Ціна: 11 200 ₴


