
Дискова борона 2.7 м Bomet (Польща) 2 секції з катком
56 000 ₴
- В наявності
- +380 (99) 184-84-56
Дискова борона 2.7 м Bomet (Польща) 2 секції з катком
Борона дискова має 24 диска (2 секції по 12) діаметром 510мм товщиною 3,5 мм з робочою шириною захвату 2,7 м, агрегатується з тракторами 54 к. с., посилена рама, 3 стійки, встановлений каток шириною 2,8 м
Навісні дискові борони призначені для передпосівної обробки щільних ґрунтів, зораних восени (крім кам'янистих ґрунтів), при вологості гарантує нормальну роботу.
Дискова борона може бути застосована також для розривання і злому задерненых пластів після оранки на луках та інших пасовищних угіддях а також для виконання лущення жнивьев безпосередньо після зрізання рослин.
Дискові борони можуть бути використані для різання і прикрытья зелених добрив і гною після разбросания. Машина може бути використана також для вымешывания висіяних мінеральних добрив і вапна з грунтом.
- У серії борін 2-х секційних в V системі знаходяться борони з шириною захвату від 1.5 до 2.7 м.
- Установка кута атаки (повороту) дисків в діапазоні від 7° до 22° дозволяє отримати потрібну якість роботи залежно від змінних умов і роду ґрунтів.
- Диск борони діаметром 510 мм Для підвищення безпеки обслуговування борони під час агрегатированя з трактором застосовується зчіпна балка.
- посилена рама 4 мм з антикорозійним порошковим покриттям;
- додатково посилена рама за рахунок приварених куточків;
- додаткова центральна стійка;
- диски типу "ромашка" товщиною 3,5 мм з борованої сталі;
- є можливість регулювання кута диска від 7 до 22 градусів залежно від типу ґрунту;
- для запобігання забивання дисків встановлені скребачки, які очищують їх від залишків стена і грунту.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomet |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Дискова борона |
| Група | Важкі |
| Ширина захвату | 2.7 м |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Кількість рядів | 2 |
| Кількість дисків/зубів | 24 шт. |
| Вага | 620 кг |
| Потужність трактора | 54 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Агрегатується з: | Трактором |
| Тип агрегатування | Навісний |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Відстань між дисками | 230 мм |
| Діаметр дисків | 510 мм |
| Товщина рами | 4 мм |
| Стійки | 3 шт |
| Секції | 2 шт |
| Ширина захоплення котка | 2.8 м |
| Тип котка | Струнний |
| Маса катка | 95 кг |
| Діаметр катка | 295 мм |
- Ціна: 56 000 ₴






