
Дискова борона 1,8 м Bomet (Польща) с катком
40 000 ₴
- В наявності
- +380 (99) 184-84-56
Дискова борона 1.8 м Bomet (Польща) с катком
Борона обладнана 16 дисків (2 секції по 8) діаметром 510мм товщиною 3,5 мм з робочою шириною захвату 1,8 м, агрегатується з тракторами 35-40 л. з, встановлений каток шириною 1.8 м
Польські дискові борони Bomet Бомет істотно перевершують аналогічне навісне обладнання китайського та українського виробництва, за кількома параметрами:
- Продуктивність
- Якість оброблення землі
- Надійність, якість виготовлення та матеріалів
- Зносостійкість усіх вузлів
- Посилена рама 4 мм з антикорозійним порошковим покриттям;
- Диски типу "ромашка" товщиною 3,5 мм з борованої сталі
- Є можливість регулювання кута диска від 7 до 22 градусів в залежності від типу грунту
- Для запобігання забивання дисків встановлені скребачки, які очищують їх від залишків стін і грунту
Навісні дискові борони призначені для передпосувного оброблення цупких ґрунтів, запалених восени (крім кам'янистих ґрунтів), за вологості, що гарантує нормальну роботу.
Дискова борона може бути застосована також для розривання та зламування затриманих пластів після пахоти на луках та інших пустельних ділянках, а також для виконання лущення жнив безпосередньо після зрізання рослин.
Дискові борони можуть бути використані для різання й прикривання зелених добрив і гній після розкидання. Машина може бути використана також для вимішування висіяних мінеральних добрив і вапна з ґрунтом.
- У серії борон 2 секційних у V системі є борони із шириною захоплення від 1.5 до 2.7 м.
- Встановлення кута атаки (повороту) дисків у діапазоні від 7° до 22° дає змогу отримати потрібну якість роботи залежно від змінних умов і роду ґрунтів.
- Диски борони діаметром 510 мм. Для підвищення безпеки обслуговування борони під час агрегатування з трактором застосовується зчеплена балка.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomet |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Дискова борона |
| Ширина захвату | 1.8 м |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Кількість дисків/зубів | 16 шт. |
| Вага | 480 кг |
| Потужність трактора | 35 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Профіль рами (см) | 6х8 |
| Агрегатується з: | Трактором |
| Тип агрегатування | Навісний |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Відстань між дисками | 230 мм |
| Діаметр дисків | 510 мм |
| Товщина рами | 4 мм |
| Стійки | 2 шт |
| Ширина захоплення котка | 1.8 (м) |
| Тип котка | Струнний |
| Маса катка | 60 кг |
| Діаметр катка | 295 мм |
- Ціна: 40 000 ₴






