Зубчаста борона (райборонка)
Борона призначена для глибокого розпушування грунту і знищення бур'янів.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПТМЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зубова борона |
| Ширина захвату | 0.65 м |
| Максимальна глибина обробки | 10 см |
| Кількість рядів | 4 |
| Кількість дисків/зубів | 20 шт. |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри: | ширина - 650 мм, довжина 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴



