
Дискова борона 2,0 м Bomet (Польща) 2-х секційна
32 500 ₴
- В наявності
- +380 (99) 184-84-56
Дискова борона 2,0 м Bomet (Польща) 2-х секційна
Має 18 дисків (2 секції по 9) діаметром 510мм товщиною 3,5 мм з робочою шириною захвату 2,0 м, агрегатується з тракторами 40 к. с.
Навісні дискові борони призначені для передпосівної обробки щільних ґрунтів, зораних восени (крім кам'янистих ґрунтів), при вологості гарантує нормальну роботу.
Дискова борона може бути застосована також для розривання і злому задерненых пластів після оранки на луках та інших пасовищних угіддях а також для виконання лущення жнивьев безпосередньо після зрізання рослин.
Дисковые бороны могут быть использованы для резания и прикрытья зелёных удобрений и навоза после разбросания. Машина может быть использована также для вымешывания высеянных минеральных удобрений и извести с почвой.
- В серии борон 2-х секционных в V системе находятся бороны с шириной захвата от 1.5 до 2.7 м.
- Установка угла атаки (поворота) дисков в диапазоне от 7° до 22° позволяет получить нужное качество работы в зависимости от переменных условий и рода почв.
- Диска бороны диаметром 510 мм. Для повышения безопасности обслуживания бороны во время агрегатированя с трактором применяется сцепная балка.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomet |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Дискова борона |
| Група | Важкі |
| Ширина захвату | 2 м |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Кількість дисків/зубів | 18 шт. |
| Вага | 390 кг |
| Потужність трактора | 40 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стойки | 2 шт |
| Профіль рами (см) | 6х8 |
| Толщина рамы, | 3 мм |
- Ціна: 32 500 ₴






