
Плуг для трактора ПЛН 2-25 (Україна)
10 300 ₴
- В наявності
- Код: плн-2-25
+380 (98) 741-85-39
- +380 (99) 184-84-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плуг для трактора ПЛН 2-25 (Україна)
Плуг двохкорпусний для мінітрактора ПЛН 2-25 призначений для середньої та глибокої оранки полів на всіх типах грунтів.
Агрегатується з міні-тракторами, потужність двигуна яких від 22 л. с.
Кріпиться плуг на трьох точковий механізм навішування ззаду трактора.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Агромаш |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 500 мм |
| Глибина обробки | 300 мм |
| Кількість робочих органів | 2 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 22 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 105 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | навісний |
| Планка кріплення для зубчастой борони | так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 300 ₴
