
Окучник дворядний для мотоблока OM-2R
2 450 ₴/комплект
- В наявності
- Код: OM-2R
- +380 (99) 184-84-56
Окучник дворядний для мотоблока OM-2R
Окучник дворядний для мотоблока має можливість наступного регульовання:
- міжряддя
- стійки по висоті
- кут атаки (нахилу)
- пелюстки регульовані під міжряддя
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Навісний |
| Глибина обробки регульована | 100-200 мм |
| Кількість корпусів | 2 шт. |
| Ширина корпусів регульована | до 350 мм |
| Агрегатується з мотоблоками | від 8 к.с. |
| Вага | 24 кг |
"Все навісне" - професійно орієнтований сайт із продажу сільськогосподарської техніки та навісного обладнання. Як офіційні представники заводу-виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку та навісне обладнання доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати та додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта тощо) ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю і професійно дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Телефонуйте та отримайте найповнішу інформацію та купуйте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам урожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації чи технічних характеристиках, що можливо у зв'язку зі змінами у виробника. Усі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ПТМЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 0,2-0,3 га/год; |
| Ширина плоскоріза | 350 мм |
- Ціна: 2 450 ₴/комплект

