
Лопата-відвал для вилочного навантажувача ВМ-150Н
12 100 ₴
- В наявності
- Код: ВМ-150Н
- +380 (99) 184-84-56
Лопата-відвал для вилочного навантажувача ВМ-150Н
Даний відвал для вилочного навантажувача добре підходить для прибирання доріг і майданчиків як в міських, так і в сільських умовах. За два проходи можна очистити до 5 метрів доріг, вулиць, тротуарів і площ.
На робочій кромці передбачено гумове полотно, яке виступає за границю відвалу на 5 сантиметрів, тим самим зберігаючи не тільки дорожнє полотно, а й без проблем впорається з виступаючими люками, бордюрами і просто примерзлим сміттям.
Переваги лопати-відвалу в тому, що всі задіяні деталі зроблені тільки з високої якості матеріалів, що гарантує великий термін експлуатації обладнання в цілому; можливість використовувати передній відвал в будь-який сезон року; внутрішні розміри кріплення 155х65 мм.
Гумове полотно має такі характеристики:
- товщина - 20 мм.,
- висота - 100 мм.,
- виступ за відвал - 50 мм.
При виникненні ударних навантажень, спеціально продуманий механізм гасіння удару, який збереже від пошкоджень і відвал і навантажувач.
"Все навісне" - професійно орієнтований сайт із продажу сільськогосподарської техніки та навісного обладнання. Як офіційні представники заводу-виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку та навісне обладнання доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати та додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта тощо) ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю і професійно дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Телефонуйте та отримайте найповнішу інформацію та купуйте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам урожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації чи технічних характеристиках, що можливо у зв'язку зі змінами у виробника. Усі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Ширина схоплення, м: | 1,5 |
| Товщина відвала | 3 мм |
| Висота відвала | 550 мм |
| Кут повороту | 30° |
| Розміри | 150х141х55 см. |
| Агрегатується з: | вилочним навантажувачем всіх типів (в залежності від розмірів лап) до - 1.5 т. |
| Вага | 68 кг |
- Ціна: 12 100 ₴

