
Мотоцикл SPARK SP125C-2AO
Особливості мотоцикла SPARK SP125C-2AO
|
Тип двигуна |
Чотиритактний |
|
Обʼєм двигуна, куб.см. |
120 |
|
Максимальна швидкість, км/год |
95 |
|
Потужність, к.с. |
8,4 |
|
Обсяг паливного бака, л |
11 |
|
Тип палива |
бензин з октановим числом не нижче 92 |
|
Середня витрата палива, л/100 км |
2,2 |
|
Напруга бортової мережі, В |
12 |
|
Оберти колінчастого вала двигуна, об/хв |
7500 |
|
Тип заднього / переднього гальма |
барабан / дисковий |
|
Тип передачі |
Цеп |
|
Розмір переднього колеса |
80/90-17 |
|
Розмір заднього колеса |
90/90-17 |
|
Підвіска переднього колеса |
Телескопічна вилка |
|
Підвіска заднього колеса |
Маятникова с моно-амортизатором |
|
Тип пуску |
Електростартер и кікстарте |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 124 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Витрата палива | 2.2 |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 8.4 к. с. |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Висота | 1070 мм |
- Ціна: 33 820 ₴
