Мотоцикл Spark SP150R-12S
• місткий стильний бензобак зі стрільчастими накладками;
• довге двомісне сидіння з явно спортивним профілем і невеликим багажником;
• нижня підніжка платформного типу з антифрикційною накладкою;
• складані підніжки водія;
• стильна LED-фара, вбудована в обтічник.;
•захисні дуги чорного кольору на окремій міцній рамі;
• хижий аеродинамічний «клюв» перед двигуном;
• профільовані боковини корпусу з ребристими вікнами;
• гофровані чохли на штоках передньої вилки;
• задні амортизатори із захисними склянками;
• конічної форми глушник із хромованою металевою захисною накладкою;
• дзеркала заднього огляду оригінальної ромбічної форми;
• яскрава світлодіодна матриця замість лампочки в задньому ліхтарі, покажчики поворотів LED.
Бажання придбати мотоцикл виникає як у підлітків, так і людей дорослого віку. Далеко не всі охочі мають парочку зайвих десятків тисяч доларів, які можуть витрачені на мотоцикл. Не варто з опаським дивитися мотоцикли з Китаю. За останні 15-20 років китайський автопром прогресував і надалі розвивається. Більшість передових китайських виробників цілком можуть скласти конкуренцію найкращим компаніям Кореї. Китайський двоколісний транспорт має широку популярність у Китаї та у всіх країнах Азії. Не так давно, мотоцикл Spark SP150R-12S дістав до споживачів країн СНД. Українцям відразу ж сподобався просто та зручний у щоденному використанні транспорт. Варто зауважити, що китайські мотори виготовляються за аналогією з японськими, тому у високому рівні якості мотора та довговічності роботи не доводиться сумніватися.
Характеристики мотоцикла SPARK SP150R-12S
Основні параметри
|
Модель мотоцикла/ категорія |
SP150R-12S |
|
Тип мотоцикла |
двомісний, дорожній |
|
Максимальна швидкість, км/год |
95 |
|
Вантажність, кг |
150 |
|
Об'єм паливного бака, л |
9.0 |
|
Тип палива |
Неетильований бензин з октановим числом не нижче 92 |
|
Середня витрата палива, л/100 км |
2.2 |
|
Напруга бортової електромережі, В |
12 |
|
Замок блокування керма |
+ |
|
Блокування замка запалювання |
+ |
|
Багажник |
+ |
|
Кофр для мотошолома |
- |
|
Колісна база, мм |
1300 |
|
Конструкційна маса, кг |
113 |
|
Габаритні розміри, (ДхШхВ) мм |
1960х820х1130 |
Двигун
|
Модель двигуна |
Zongshen |
|
Тип двигуна |
одноциліндровий чотиритактний, карбюраторний, з верхнім розташуванням клапанів |
|
Робочий об'єм двигуна, см3 |
150 |
|
Номінальна потужність, кВт (л.с.) |
8,6 (11,7) |
|
Максимальні оберти колінчастого вала двигуна, об/хв |
8000 |
|
Тип стартера |
електростартер, кікстартер |
|
Запалювання |
електронне, CDI |
|
Система охолодження |
повітряне охолодження |
|
Тип КПП |
механічна, 4-ступенева, послідовна (0-1-2-3-4) |
|
Зчеплення |
механічне, багатодискове, в масляной ванне |
Шасі
|
Рама |
трубчастий каркас |
|
|
Підвіска переднього колеса |
телескопічна вилка |
|
|
Амортизатори передні |
олійні |
|
|
Підвіска заднього колеса |
маятникова з двома амортизаторами |
|
|
Амортизатори задні |
олійні |
|
|
Привод заднього колеса |
відкрите ланцюгове передавання |
|
|
Тип переднього гальма |
|
|
|
Тип заднього гальма |
барабанний механічний |
|
|
Гальмівна рідина |
– |
|
|
Розмір шин (передня/задня) |
2.75-18/3.25-18 |
|
|
Тип протектора |
дорожній універсальний |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мопед |
| Клас мотоцикла | Класик |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 150 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 9 л |
| Витрата палива | 2.2 |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 95 км/год |
| Вага | 113 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 8.6 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1960 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Висота | 1130 мм |
- Ціна: 42 900 ₴







