Мотоцикл SPARK SP 200R-33
Характеристики мотоцикла SPARK SP200R-33
Ергомоміка
| Приладова панель | Електронна. Спідометр, тахометр, індикація: номер передачі, ближнє-дальнє світло, покажчики поворотів. |
| Передня оптика | LED-фара з лінзою, вбудована в обтічник, має LED-габарити. Покажчики поворотів LED. |
| Задня оптика | Задній ліхтар, вбудований в обтічник крила, комбінований: гальмо, габарит зі світлодіодною матрицею. Покажчики поворотів LED. |
| Протиугінна сигналізація | Немає |
| Сидіння | Спортивного типу, напівжорстке, дворівневе, повної довжини |
| Блокування повороту керма | Замок на стійці керма |
| Блокування замка запалювання | Немає |
| Задній багажник | Повнорозмірний |
| Кофр для мотошолома | Немає |
| Комплект інструменту (зип) | Стандартний |
| Захистна накладка на глушнику | Хромована |
| Захистна накладка на випускній трубі | Немає |
| Дуги безпеки | Немає |
| Захист ніг пасажира | Немає |
| Підніжки водія | Відкидні |
| Підніжки пасажира | Відкидні |
| Додатково | Гофровані чохли на стійках передньої вилки |
Основні параметри
|
Тип мотоцикла |
двомісний, універсальний |
|
|
Максимальна швидкість, км/год |
95 |
|
|
Вантажопідйомність, кг |
150 |
|
|
Об'єм паливного бака, л |
10 |
|
|
Тип палива |
бензин з октановим числом не нижче 92 |
|
|
Середній расход палива, л/100 км |
2.8 |
|
|
Напруга бортової електромережі, В |
12 |
|
|
Генератор, (напруга В) / (потужність, Вт) |
14 / 85 |
|
|
Акумуляторна батарея - тип, ємкість, Аг |
6,5 |
|
|
Колісна база, мм |
1360 |
|
|
Конструкційна маса, кг |
120 |
|
|
Габаритні разміри, (ДхШхВ) мм |
|
Двигун
| Модель мотоцикла / категорія | SP200R-33 / L3 |
|
Модель двигуна |
162FMJ |
|
Тип |
з верхнім розташуванням клапанів карбюраторний |
|
Робочий об'єм двигуна, см3 |
196 |
|
Номинальна потужність, кВт (к.с.) |
11 (14,9) |
|
Максимальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв |
7500 |
|
Максимальний крутний момент, Нм |
13.0/5500 |
|
Запалювання |
CDI |
|
Система охолоджування |
повітряне охолодження |
|
Тип КПП |
Механічна 5-ступінчаста, послідовна (схема 1-0-2-3-4-5) |
Шасі
|
Привід заднього колеса |
ланцюгова передача 14/40 відкрита |
|
Тип переднього гальма |
дисковий гидравлічний |
|
Тип заднього гальма |
дисковий гидравлічний |
|
Гальмівна рідина |
DOT 3, DOT 4 |
|
Розмір шин: передня/задня |
90/90-17/130/70-17 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас мотоцикла | Класик |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 16 л |
| Витрата палива | 2.8 |
| Система запуску | Електростартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 95 км/год |
| Вага | 120 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 14.9 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 1170 мм |
- Ціна: 53 200 ₴










