Мотоцикл SPARK SP 200R-26T
Характеристики мотоцикла SPARK SP200R-26T
| Ергономика | |
| Приладова панель | Електронна. Індикація: спідометр, тахометр, загальний пробіг, денний пробіг, час, номер передачі, дальнє світло, рівень палива, покажчик заряду АКБ, покажчики поворотів. |
| Передня оптика | LED-фара з лінзою, вбудована в обтічник, має LED-габарити. Світлодіодні покажчики поворотів. |
| Задня оптика | Задній ліхтар, вбудований в обтічник крила, комбінований: гальмо, габарит. Світлодіодні покажчики поворотів. |
| Протиугінна сигналізація | Немає |
| Сидіння | Спортивного типу, напівжорстке, дворівневе, повної довжини |
| Блокування повороту керма | Замок на стійці керма |
| Блокування замка запалювання | Немає |
| Задній багажник | Повнорозмірний |
| Кофр для мотошолома | Нема |
| Комплект інструменту (зип) | Стандартний |
| Захистна накладка на глушнику | Фарбована |
| Захистна накладка на випускній трубі | Немає |
| Дуги безпеки | Фарбовані чорні |
| Захист ніг пасажира | Немає |
| Підніжки водія | Відкидні |
| Підніжки пасажира | Відкидні |
| Додатково | Гофровані чохли на стійках передньої вилки |
Основні параметри
|
Тип мотоцикла |
двомісний, дорожній |
|
Максимальна швидкість, км/год |
110 |
|
Вантажопідйомність, кг |
150 |
|
Об'єм паливного бака, л |
14 |
|
Тип палива |
бензин с октановым числом не ниже 92 |
|
Середня витрата палива, л/100 км |
2.8 |
|
Напруга бортової електромережі, В |
12 |
|
Генератор, (напруга, В)/ (потужність, Вт) |
14 / 85 |
|
Акумуляторна батарея — тип, ємність, А·год |
7 |
|
Колісна база, мм |
1265 |
|
Конструкційна маса, кг |
122 |
|
Габаритні розміри, (ДхШхВ) мм |
2025х775х1095 |
Двигун
| Модель мотоцикла/ категорія | SP200R-26T / L3 |
|
Модель двигуна |
163FMM |
|
Тип |
вертикальный карбюраторный |
|
Робочий об'єм двигуна, см3 |
197 |
|
Номінальна потужність, кВт (к.с.) |
9,6 (13,0) |
|
Максимальні оберти колінчастого вала двигуна, об/хв |
7500 |
|
Максимальний крутний момент, Нм |
13.0/5500 |
|
Зажигание |
CDI |
|
Система охолодження |
воздушное охлаждение |
|
Тип КПП |
механическая, 5-ступенчатая, |
Шасі
|
Привод заднього колеса |
открытая цепная передача |
|
Тип переднього гальма |
дисковый гидравлический |
|
Тип заднього гальма |
Барабанний механічний |
|
Гальмівна рідина |
DOT 3, DOT 4 |
|
Розмір шин (передня/задня) |
90/90-17 / 110/90-17 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мопед |
| Клас мотоцикла | Класик |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 197 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 14 л |
| Витрата палива | 2.8 |
| Система запуску | Електростартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 110 км/год |
| Вага | 122 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2025 мм |
| Ширина | 775 мм |
| Висота | 1095 мм |
- Ціна: 48 010 ₴







