
Картоплекопач вібраційний для мотоблока КВМ-44
7 000 ₴
- В наявності
- Код: КВМ-44
+380 (98) 741-85-39
- +380 (99) 184-84-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картоплекопач вібраційний для мотоблока КВМ-44
Картоплекопач вібраційний КВМ-44 для мотоблока - агрегатується з важкими мотоблоками з водяним охолодженням. Використовуючи пасовий вал відбору потужності мотоблока, конструкція картоплекопача виробляє вібраційний рух грохотного механізму щодо ножа, що в свою чергу дає можливість якісного викопування картоплі будь-якого сорту, очищаючи картоплю від землі, вам залишиться лише зібрати картоплю і скласти її в мішки або ящики. Механізм гуркоту використовує парні шарикопідшипники, дуже надійні навіть при тривалій важкій експлуатації.
Картоплекопач на мотоблок дуже простий у використанні і налаштуваннях, тим самим робить ручну роботу простіше і дає можливість виконувати більше роботи за невеликий час.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | навісний |
| Продуктивність | 0,07 га/год |
| Ширина захвату: | 44 см |
| Глибина копання | 20 см |
| Робоча швидкість руху | 1,5 км/год |
| Габаритні розміри: | 92х62х72 см |
| Агрегатується з: | важкими мотоблоками водяного охолодження |
| Вага | 42 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴


