
Косарка роторна до мінітрактора КР-09М2-3Т
13 000 ₴
- В наявності
- Код: КР-09М2-3Т
+380 (98) 741-85-39
- +380 (99) 184-84-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косарка роторна до мінітрактора КР-09М2-3Т
Технічні характеристики даної роторної косарки вражають своєю ефективністю та функціональністю:
- Привід косарки здійснюється за допомогою ВВП.
- Габарити складають 2500х700х800 мм.
- Ширина захоплення становить 850 мм, що дозволяє ефективно працювати на різних територіях.
- Максимальна висота зрізу досягає 40 мм, а висота трави що зрізається може сягати до 800 мм.
- Вага косарки складає 72 кг, що робить її зручною для пересування.
- Робоча швидкість коливається від 2,0 до 4,0 км/год, забезпечуючи оптимальні умови для роботи.
- Частота обертання дисків в діапазоні від 3000 до 3600 об/хв, що гарантує високу продуктивність та якість різання.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ШИП |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 850 мм |
| Кількість ножів | 6 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 12 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 800 мм |
| Маса | 72 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | навісний |
| Висота скошування, см | 6-8 |
| Оберти валу відбору потужності | 540 ВОП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴



