Мотоцикл SPARK SP 200D-5B
Характеристики мотоцикла SPARK SP200D-5B
Основні параметри
|
Тип мотоцикла |
Позашляховий (ендуро) універсальний |
|
|
Максимальна швидкість, км/год |
130 |
|
|
Вантажопідйомність, кг |
150 |
|
|
Об'єм паливного бака, л |
14 |
|
|
Тип палива |
бензин с октановым числом не ниже 92 |
|
|
Середня витрата палива, л/100 км |
2.2 |
|
|
Напруга бортової електромережі, В |
12 |
|
|
Генератор, (напруга, В)/ (потужність, Вт) |
14 / 85 |
|
|
Акумуляторна батарея — тип, ємність, А·год |
Гелевий, 6,5 |
|
|
Колісна база, мм |
1370 |
|
|
Конструкційна маса, кг |
124 |
|
|
Габаритні розміри, (ДхШхВ) мм |
|
Двигун
| Модель мотоцикла/ категорія | SP200D-5B / L3 |
|
Модель двигуна |
ZS167FML |
|
Тип |
з верхнім розташуванням клапанів карбюраторний |
|
Робочий об'єм двигуна, см3 |
196 |
|
Номінальна потужність, кВт (к.с.) |
10,2 (13,9) |
|
Максимальні оберти колінчастого вала двигуна, об/хв |
7500 |
|
Максимальний крутний момент, Нм |
13.0/5500 |
|
Запалювання |
CDI |
|
Система охолодження |
повітряне охолодження |
|
Тип КПП |
Механічна 5-ступінчаста, послідовна (схема 1-0-2-3-4-5) |
Шасі
|
Привод заднього колеса |
ланцюгова передача 14/40 відкрита |
|
Тип переднього гальма |
дисковий гидравличний |
|
Тип заднього гальма |
дисковий гидравличний |
|
Гальмівна рідина |
DOT 3, DOT 4 |
|
Розмір шин: передня/задня |
90/90-19/120/90-17 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас мотоцикла | Кросовий |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 14 л |
| Витрата палива | 2.2 |
| Система запуску | Електростартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 130 км/год |
| Вага | 124 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 13.2 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2070 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Висота | 1210 мм |
- Ціна: 55 806 ₴






