Мотоцикл SPARK SP 200R-16
Ергономіка
Панель приладів. Електронна. Спідометр, тахометр, індикація: номер передачі, ближнє-дальне світло, покажчики поворотів, рівень палива.Електронна. Спідометр, тахометр, індикація: номер передачі, ближнє-дальне світло, покажчики поворотів, рівень палива.
Передня оптика. Фара вбудована в обтічник, з LED-лампою та LED-габаритами. Світлодіодні покажчики поворотів на баку.Фара вбудована в обтічник, з LED-лампою та LED-габаритами. Світлодіодні покажчики поворотів на баку.
Протиугінна. сигналізація Ні
Сидіння. Спортивного типу, напівжорстке, дворівневе, повної довжини
Блокування повороту керма. Замок на стійці керма
Блокування замку запалювання. Ні
Задній багажник. Повнорозмірний
Кофр для мотошолома. Ні
Комплект інструменту (ЗІП). Стандартний
Захисна накладка на глушнику. Фарбована
Захисна накладка на випускній трубі. Є
Дуги безпеки. Ні
Захист ніг пасажира. Ні
Підніжки водія. Невідкидні
Підніжки пасажира. Відкидні
Додатково. Гофровані чохли на стійках передньої вилки
Характеристики мотоцикла SPARK SP200R-16
Основні параметри
|
Тип мотоцикла |
двомісний, дорожній |
|
Максимальна швидкість, км/год |
110 |
|
Вантажність, кг |
150 |
|
Об'єм паливного бака, л |
16 |
|
Тип палива |
бензин з октановим числом не нижче 92 |
|
Середня витрата палива, л/100 км |
2.8 |
|
Напруга бортової електромережі, В |
12 |
|
Генератор, (напруга, В)/ (потужність, Вт) |
14 / 85 |
|
Акумуляторна батарея — тип, ємність, А·год |
Гелева, 6,5 |
|
Колісна база, мм |
1350 |
|
Конструкційна маса, кг |
113 |
|
Габаритні розміри, (ДхШхВ) мм |
1985×750×1100 |
Двигун
| Модель мотоцикла/ категорія | SP200R-16 |
|
Модель двигуна |
|
|
Тип |
Одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний, з верхнім розташуванням клапанів та балансувальним валом |
|
Робочий об'єм двигуна, см3 |
196 |
|
Номінальна потужність, кВт (л.с.) |
10,0 (13,8) |
|
Максимальні оберти колінчастого вала двигуна, об/хв |
7500 |
|
Максимальний крутний момент, Нм |
13.0/5500 |
|
Запалювання |
CDI |
|
Система охолодження |
повітряне охолодження |
|
Тип КПП |
механічна, 5-ступенева, |
Шасі
|
Привід заднього колеса |
відкрите ланцюгова передача |
|
Тип переднього гальма |
дисковий гідравлічний |
|
Тип заднього гальма |
барабанний гідравлічний |
|
Гальмівна рідина |
DOT 3, DOT 4 |
|
Розмір шин (передня/задня) |
2.75-18 / 3.25-18 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мопед |
| Клас мотоцикла | Класик |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 16 л |
| Витрата палива | 2.8 |
| Система запуску | Електростартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 95 км/год |
| Вага | 113 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 13.8 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1985 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1100 мм |
- Ціна: 46 320 ₴






