
Культиватор міжрядний Wirax Віракс 3х секційний
14 200 ₴
- В наявності
- +380 (99) 184-84-56
Культиватор міжрядний Wirax Віракс 3х секційний
Пропольники-окучники це багатофункціональні знаряддя, призначені для обробки картоплі і інших коренеплодів на грядках. Крім того, їх можна використовувати в овочівництві, при вирощуванні полуниці, кукурудзи та ін Полольнік-окучник навіть бути використаний для видалення бур'янів, розпушування міжрядь, підгортання рослин і формування гряд висотою до 60 см
В комплект культиватора входить окучники і полольнікі, які змінюються місцями в ручну за необхідності. По боках кожного ряду встановлені долота.
За додаткову плату, даний культиватор можна доукомплектувати їжачками, які використовуються для виривання бур'янів у міжряддях разом з корінням або плоскорізами замість долото.
Культиватор призначений для обробки картоплі та інших коренеплодів, він використовується для видалення бур'янів та розпушування міжрядь. Пропонує Вам культиватори міжрядного обробітку 3, 5, 7 та 9 секційні.
ПЕРЕВАГИ НАШОГО КУЛЬТИВАТОРА:
- Можливість регулювання нашого культиватора по ширині.
- Висока продуктивність та надійна конструкція.
- Кожен елемент культиватора фіксується та регулюється окремо.
- Високоякісні матеріали (сталь, метал) та комплектуючі.
- Порошкове антикорозійне покриття техніки - надійний захист від корозії та механічних пошкоджень
Характеристики:
| Марка: | Wirax UA КТ |
| Тип товару: | Культиватор міжрядний |
| Вага: | 120 кг |
| Найбільша ширина обробки: | від 62 до 75 см |
| Країна виробник: | Польща |
| Товщина рами: | 3 мм |
| Довжина леза: | 23 см |
| Висота стійки: | 33 см |
|
Тип |
3 - секции |
5 - секций |
7 - секций |
|
|
Робоча ширина |
мм |
1500 |
3000 |
4500 |
|
габаритні розміри |
||||
|
- ширина |
мм |
1500 |
3000 |
4500 |
|
- висота |
мм |
985 |
985 |
985 |
|
- довжина |
мм |
1036 |
1036 |
1036 |
|
Регульована відстань між рядами |
см |
62-70 |
||
|
Робоча глибина |
мм |
15 |
||
|
продуктивність праці |
га/год |
От 0,75 до 1,2 |
Від 1,5 до 2,4 |
2,25 до 3,6 |
|
вага |
кг |
120 |
150 |
180 |
|
Робоча швидкість |
км/год |
5-8 |
||
|
Дорожній просвіт у транспорті |
мм |
300 |
||
"Все навісне" - професійно орієнтований сайт із продажу сільськогосподарської техніки та навісного обладнання. Як офіційні представники заводу-виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку та навісне обладнання доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати та додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта тощо) ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю і професійно дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Телефонуйте та отримайте найповнішу інформацію та купуйте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам урожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації чи технічних характеристиках, що можливо у зв'язку зі змінами у виробника. Усі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomet |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Просапні |
| Агрегатування | Навісні |
| Ширина захвату | 1.8 м |
| Робоча швидкість | 15 км/год |
| Потужність трактора | 20 к. с. |
| Вага | 120 кг |
- Ціна: 14 200 ₴



