
Причіп тракторний 2,2х1,25 (самосвальний, 1т.)
12 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 741-85-39
- +380 (99) 184-84-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Причіп тракторний 2,2х1,25 (самосвальний, 1т.)
Причіп сільськогосподарський призначений для перевезення різних вантажів за допомогою трактора. Колеса в комплекті не йдуть. Профиль труби: днище 60х40х2; дишло 60х40х2; оська 40х40х2. Лист 0,8 мм.
Технічні характеристики
| Вантажопідйомність, т | 1 |
| Габаритні разміри кузова, мм (ДхШхВ) | 2200х1250х450 |
| Потужність трактора, к.с. | 12-22 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Тип причепа | Причіп |
| Вид причепа | Одновісний |
| Тип розвантаження | Тристоронній |
| Вантажопідйомність | 1.5 т |
| Габаритні розміри | |
| Висота борту | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність трактора що агрегатується, л. с. | 12-22 |
| ширина | 1280 мм |
| Довжина | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 500 ₴


