
Причіп тракторний ПТС-1,5 (самосвальний, 1,5т.)
20 000 ₴
- В наявності
+380 (98) 741-85-39
- +380 (99) 184-84-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Причіп тракторний ПТС-1,5 (самосвальний, 1,5т.)
Причіп сільськогосподарський, призначений для перевезення різних вантажів за допомогою трактора. Колеса в комплекті не ідуть.
| Вантажність, тому | 1,5 |
| Габаритні розміри кузова, мм (ДхШхВ) | 2500х1250х450 |
| Потужність агрегатованого трактора, к.с. | 12-22 |
| Вага, кг | 160 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип причепа | Причіп |
| Вид причепа | Одновісний |
| Виробник | ДТЗ |
| Тип розвантаження | Тристоронній |
| Вантажопідйомність | 1.5 т |
| Вага | 0.16 т |
| Габаритні розміри | |
| Висота борту | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність трактора що агрегатується, л. с. | 12-22 |
| ширина | 1280 мм |
| Довжина | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴





