
Картоплесаджалка дворядна КСН-110 (3т)
14 000 ₴
- В наявності
- Код: КСН-110 3т
- +380 (99) 184-84-56
Картоплесаджалка дворядна КСН-110 (3т)
Картоплесаджалка дворядна для мінітрактора КСН-110 (3т) призначена для посадки картоплі різних сортів. Проста в експлуатації і регулюванні, чим полегшує ручну працю і дає можливість виконання великих обсягів роботи за короткий час.
При розробці конструкції картоплесаджалки були застосовані всі необхідні методи щодо забезпечення технологічної посадки картоплі. Застосування якісних матеріалів і високотехнологічних методів виробництва гарантує надійне і продуктивне виконання посадки саджанців.
Висока точність розміщення насіннєвої картоплі по глибині висадки і можливість регулювання ширини міжрядь забезпечує високу врожайність.
Картоплесаджалка для мінітрактора виконує комплекс операцій, які в сукупності забезпечують повний цикл висадки картоплі в грунт при мінімальному контролі, рівномірно орючи борозни, технологічно розміщує бульби картоплі, підгортає землю, формуючи гряди, а бункер для добрив стане вірним помічником в роботі.
| продуктивність | 0,2га/час |
| крок посадки | 20, 25, 30 см |
| ширина межряддя | 55 - 60 |
| диаметр окучивающих корпусов | 30см |
| глубина высадки | 5..15см |
|
об'єм бункера максимальний діаметр бульби |
110л 60мм |
| агрегатується з.. | мінітракторами від 12 к.с. |
| габаритні розміри | 74х110х76 см |
| маса | 74кг |
| тип | навісний |
Доставка по Україні! Сплата при отриманні!
"Все навісне" - професійно орієнтований сайт із продажу сільськогосподарської техніки та навісного обладнання. Як офіційні представники заводу-виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку та навісне обладнання доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати та додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта тощо) ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю і професійно дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Телефонуйте та отримайте найповнішу інформацію та купуйте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам урожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації чи технічних характеристиках, що можливо у зв'язку зі змінами у виробника. Усі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 0.2 га/год |
| Потреба в потужності трактора | 16 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 870 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 880 мм |
| Маса | 74 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм бункера | 110 |
- Ціна: 14 000 ₴

