Мотоцикл SPARK SP 200R-29
Характеристики мотоцикла SPARK SP200R-29
Основні параметри
|
Тип мотоцикла |
двомісний, універсальний |
|
Максимальна швидкість, км/год |
115 |
|
Вантажопідйомність, кг |
150 |
|
Объем топливного бака, л |
13.5 |
|
Тип топлива |
бензин с октановым числом не ниже 92 |
|
Середній расход палива, л/100 км |
2.8 |
|
Напруга бортової электромережи, В |
12 |
|
Генератор, (напруга, В) / (потужність, Вт) |
14 / 85 |
|
Акумуляторна батарея - тип, ємкість, Ач |
7 |
|
Колсна база, мм |
1240 |
|
Конструкційна маса, кг |
115 |
|
Габаритні розміри, (ДхШхВ) мм |
1945х710х1122 |
Двигатель
| Модель мотоцикла / категорія | SP200R-29 / L3 |
|
Модель двигуна |
FT163FML |
|
Тип |
з верхнім розташуванням клапанів карбюраторний |
|
Робочий обєм двигуна, см3 |
198 |
|
Номинінальна потужність, кВт (к.с.) |
11,0 (15,0) |
|
Максимальні оберти колінчатого валу двигуна, об/хв |
7500 |
|
Максимальний крутний момент, Нм |
13.0/5500 |
|
Запалювання |
CDI |
|
Система охолодження |
повітряне охолодження |
|
Тип КПП |
Механічна 5-ступінчаста |
Шасі
|
Привід заднього колеса |
відкрита ланцюгова передача |
|
Тип переднього гальма |
дисковий гідравлічний |
|
Тип заднього гальма |
дисковий гідравлічний |
|
Гальмівна рідина |
DOT 3, DOT 4 |
|
Розмір шин: передня/задня |
90/90-17 / 120/80-17 |

Двигун об’ємом 197 см³, потужністю 11 кВт (15 к. с.).

Механічна 5- ступенева коробка передач — кругова (схема: -N-1-0-2-3-4-5-).

Передні та задні дискові гальма з двопоршневим супортом.

Задні посилені газомастильні амортизатори.

Електронна панель приладів: тахометр, спідометр, індикатор палива, лічильники пробігу – загального та добового, номер ввімкненої передачі, індикатори ввімкнення покажчиків повороту.

Стильна фара обтічної форми з LED-габаритами.

Передній посилений амортизатор захищений гофрою від бруду.

Міцний легкосплавний 5- спицевий диск з матовим порошковим фарбуванням.

Стильний світлодіодний задній ліхтар вбудований у заднє крило.

Великий бензобак ємністю 13,5 літрів, з пластиковими накладками та LED-габаритами.

Передні та задні LED-покажчики поворотів на гнучких кріпленнях.

Уся оптика сертифікована за євростандартом.

Дистанцiйна сигналiзацiя.

Сучасні стильні дзеркала – з доброю оглядовістю.

Дорожні шини «асфальт». Сертифіковані за євростандартом.

Протиугінний замок керма і кришка паливного бака з замком — захист від сторонніх осіб.

Спортивне комфортне двомісне сидіння з ручками для пасажира.

Гелевий акумулятор 12 В; 7,0 А∙год.

Сучасна спортивна вихлопна труба

Зручні напівм'які антифрикційні руків'я керма (забезпечують надійний хват керма і комфорт під час тривалих поїздках).

Відкидні підніжки пасажира не заважають під час переміщення транспортного засобу самостійно.

Перевiрений та надiйний карбюратор PZ30 вiд бренду «YOU ALL»

USB-порт 5 В 2 А (для зарядки мобільних пристроїв)
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мопед |
| Клас мотоцикла | Класик |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 197 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 13.5 л |
| Витрата палива | 2.8 |
| Система запуску | Електростартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 115 км/год |
| Вага | 117 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 15 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1945 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 1122 мм |
- Ціна: 48 620 ₴







