Мотоцикл SPARK SP 150R-15
Ергономіка
Панель приладів Комбінований електронний. Індикація: спідометр, тахометр, загальний пробіг, денний пробіг, час, номер передачі, дальнє світло, рівень палива, покажчик заряду АКБ, повороти.
Передня оптика Фара вбудована в обтічник з LED лампою. Покажчики поворотів LED.
Задня оптика Фара вбудована в обтічник з галогенною лампою розжарювання. Габаритні вогні та покажчики поворотів зі світлодіодами.
Протиугінна сигналізація Є
Сидіння Спортивного типу, напівжорстке, дворівневе, повної довжини
Блокування повороту керма Замок на стійці керма
Блокування замку запалювання Ні
Задній багажник Ні
Кофр для мотошолома Ні
Комплект інструменту (ЗІП) Стандартний
Захисна накладка на глушнику Фарбована
Захисна накладка на випускній трубі Ні
Дуги безпеки Ні
Захист ніг пасажира Ні
Підніжки водія Невідкидні
Підніжки пасажира Відкидні
Гофровані чохли на стійках передньої вилки
Характеристики мотоцикла SPARK SP150R-15
Основні параметри
|
Тип мотоцикла |
двомісний, дорожній |
|
Максимальна швидкість, км/год |
90 |
|
Вантажність, кг |
150 |
|
Об'єм паливного бака, л |
12 |
|
Тип палива |
бензин з октановим числом не нижче 92 |
|
Середня витрата палива, л/100 км |
2.2 |
|
Напруга бортової електромережі, В |
12 |
|
Генератор, (напруга, В)/ (потужність, Вт) |
14 / 85 |
|
Акумуляторна батарея — тип, ємність, А·год |
Гелева, 5 |
|
Колісна база, мм |
1240 |
|
Конструкційна маса, кг |
105 |
|
Габаритні розміри, (ДхШхВ) мм |
1689х450х860 |
Двигун
| Модель мотоцикла/ категорія | SP150R-15 |
|
Модель двигуна |
|
|
Тип |
Одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний, з верхнім розташуванням клапанів |
|
Робочий об'єм двигуна, см3 |
149 |
|
Номінальна потужність, кВт (л.с.) |
9,0 / 12,2 |
|
Максимальні оберти колінчастого вала двигуна, об/хв |
7500 |
|
Максимальний крутний момент, Нм |
13.0/5500 |
|
Запалювання |
Електроне, CDI |
|
Система охолодження |
повітряне охолодження |
|
Тип КПП |
механічна, 5-ступенева, |
Шасі
|
Привод заднього колеса |
відкрите ланцюгове передавання 14/40 |
|
Тип переднього гальма |
дисковий гідравлічний |
|
Тип заднього гальма |
барабанний гідравлічний |
|
Гальмівна рідина |
DOT 3, DOT 4 |
|
Розмір шин (передня/задня) |
2.75-18 / 3.00-18 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас мотоцикла | Класик |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 149 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Витрата палива | 2.2 |
| Система запуску | Електростартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 90 км/год |
| Вага | 105 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 12.2 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1689 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 860 мм |
- Ціна: 40 600 ₴










