Мотоцикл SPARK SP 150R-12
Ергономіка
Панель приладів Комбінована. Механічний спідометр, індикація: номер передачі, дальнє світло, повороти.
Передня оптика Фара вбудована в обтічник з LED лампою. Покажчики поворотів LED.
Задня оптика Задній ліхтар вбудований в обтічник крила, комбінований: гальмо, габарит, зі світлодіодною матрицею. Покажчики поворотів LED.
Протиугінна сигналізація Ні
Сидіння Спортивного типу, напівжорстке, дворівневе, повної довжини
Блокування повороту керма Замок на стійці керма
Блокування замку запалювання Ні
Задній багажник Повнорозмірний
Кофр для мотошолома Ні
Комплект інструменту (ЗІП) Стандартний
Захисна накладка на глушнику Крашена
Захисна накладка на випускній трубі Ні
Дуги безпеки Ні
Захист ніг пасажира Ні
Підніжки водія Невідкидні
Підніжки пасажира Відкидні
Гофровані чохли на стійках передньої вилки
Характеристики мотоцикла SPARK SP150R-12
Основні параметри
|
Тип мотоцикла |
двомісний, дорожній |
|
Максимальна швидкість, км/год |
90 |
|
Вантажність, кг |
150 |
|
Об'єм паливного бака, л |
15 |
|
Тип палива |
бензин з октановим числом не нижче 92 |
|
Середня витрата палива, л/100 км |
2.2 |
|
Напруга бортової електромережі, В |
12 |
|
Генератор, (напруга, В)/ (потужність, Вт) |
14 / 85 |
|
Акумуляторна батарея — тип, ємність, А·год |
Гелева, 5 |
|
Колісна база, мм |
1240 |
|
Конструкційна маса, кг |
105 |
|
Габаритні розміри, (ДхШхВ) мм |
1950×745×900 |
Двигун
| Модель мотоцикла/ категорія | SP150R-12 |
|
Модель двигуна |
|
|
Тип |
Одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний, з верхнім розташуванням клапанів та балансувальним валом |
|
Робочий об'єм двигуна, см3 |
149 |
|
Номінальна потужність, кВт (л.с.) |
9,0 / 12,2 |
|
Максимальні оберти колінчастого вала двигуна, об/хв |
7500 |
|
Максимальний крутний момент, Нм |
13.0/5500 |
|
Запалювання |
Електроне, CDI |
|
Система охолодження |
повітряне охолодження |
|
Тип КПП |
механічна, 5-ступенева, |
Шасі
|
Привод заднього колеса |
відкрите ланцюгове передавання |
|
Тип переднього гальма |
дисковий гідравлічний |
|
Тип заднього гальма |
барабанний гідравлічний |
|
Гальмівна рідина |
DOT 3, DOT 4 |
|
Розмір шин (передня/задня) |
2.75-18 / 3.25-18 |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мопед |
| Клас мотоцикла | Класик |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 149 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Витрата палива | 2.2 |
| Система запуску | Електростартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 90 км/год |
| Вага | 105 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 12.2 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 745 мм |
| Висота | 900 мм |
- Ціна: 35 900 ₴










