
Часникомасажалка для мотоблока та мототрактора ЧСН-3 (1т)
22 000 ₴
- В наявності
- Код: ЧСН-3 (1т)
- +380 (99) 184-84-56
Часникомасажалка для мотоблока та мототрактора ЧСН-3 (1т)
Часникомасажалка ЧСН-3 (1т) агрегатується з мотоблоками та мототракторами потужністю від 12 л.с. Ґрунт вимагає підготовки. Сажал для часнику ЧСН-3 (1 т) призначається для висаджування часнику та навіть лука в три ряди з розмірами зубчиків від 15 до 25 міліметрів. Конструкція зроблена так, що метод подавання зубчиків ланцюговий і приводиться в дію ґрунтовками. Також у конструкції використовуються змінні ложечки діаметром 23 мм і 26 мм, які входять до комплекту.
Часникомасажалка для мотоблока або мототрактора і її особливості:
- три бункери по 7 літрів дають змогу довгий час проводити посадку без заправлення мотоблока або мототрактора;
- натяжний механізм ланцюга допомагає безперервно робити посадку часнику;
- сіяч для часнику має 2 змінні ложечки;
- крок висаджування можна регулювати від 80-100-120 мм.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Потреба в потужності трактора | 12 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 1176 мм |
| Висота | 979 мм |
| Маса | 71 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 71 |
| Габаритні розміри: | 979*680*1176 |
| Ширина міжрядь, мм | 200 |
| Глибина посадки, мм | 30-100 |
| Крок посадки в ряду, мм | 80, 100, 120 |
| Об'єм бункера, л | 7 |
| Діаметр ложечки, мм | 23, 26 |
| Конструкція причіпного сайту: | 1 точка |
- Ціна: 22 000 ₴


