
Часникомасажалка для мотоблока (ЧСН-1)
8 500 ₴
- В наявності
- Код: ЧСН-1
+380 (98) 741-85-39
- +380 (99) 184-84-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Часникомасажалка для мотоблока (ЧСН-1)
Часникомасажалка однорядна ЧСН-1 призначається для висаджування часнику та навіть цибулі в один ряд із розмірами зубчиків від 15 до 25 міліметрів. Конструкція зроблена так, що метод подавання зубчиків ланцюговий і приводиться в дію ґрунтовками. Також у конструкції використовуються змінні ложечки діаметром 23 мм і 26 мм, які входять до комплекту.
Часникомасажалка для мотоблока та її особливості:
- бункер на 7 літрів дає змогу довгий час проводити посадку без заправлення мотоблока;
- натяжний механізм ланцюга допомагає безперервно робити посадку часнику;
- сіяч для часнику має 2 змінні ложечки;
- крок висаджування можна регулювати від 80-100-120 мм.
Агрегатується з мотоблоками всіх типів від 6 л.с.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Потреба в потужності трактора | 6 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 685 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 740 мм |
| Маса | 23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 23 |
| Габаритні розміри: | 970*950*280 |
| Глибина посадки, мм | 30-100 |
| Крок посадки в ряду, мм | 80, 100, 120 |
| Об'єм бункера, л | 7 |
| Діаметр ложечки, мм | 23, 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴


